Vastuvõtt

Lisavastuvõtt 2022

Lingi vastuvõtukatsetele registreerimiseks leiad järgmisest lõigust oma eriala alt.

Avalduste esitamine 14.06. – 08.08.2022

Eelõppesse saab kandideerida:

MAAILMAMUUSIKA

Põhikooli õppekavale saab kandideerida:

RÜTMIMUUSIKA 5.-9.KLASS

Põhiõppesse (kutsekeskharidus ja kutseharidus) saab kandideerida:

Jätkuõppesse saab kandideerida:

ANSAMBLI JUHENDAJA

♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫

NB! Küsimused vastuvõtu ja konsultatsioonide kohta vastuvott@otsakool.edu.ee / +372 56950781 (Katre)

NB! Suvekuudel võtab küsimustele vastuste saamine tavapärasest rohkem aega! 🙂

LISAVASTUVÕTU AJAKAVA 2022

• Kandideerimisavalduste esitamine (koos kõikide dokumentidega) 14.06. – 08.08.2022
  • Vastuvõtukatsed (G.Otsa nim Tallinna Muusikakooli ruumides) 15.08.2022
    • Solfedžo eksam: vaata vastuvõtunõudeid
    • Erialaeksamid: täpsem info õppekavade vastuvõtunõuete kohta
    • Täiendav vastuvõtueksam klaverimängus (sooritavad ainult muusikateoreetiku ja kompositsiooni erialadele kandideerijad)
    • Eesti keele test – sooritavad kõik kandidaadid, kes pole omandanud haridust eesti õppekeelega koolis
  • Tulemustest teavitamine 17.08.2022

ÕPPEVORMID

PÕHIÕPE:
Kutseõpe keskhariduse baasil (õppeaeg 3 aastat, keskharidus on eelnevalt omandatud)
Kutseõpe põhihariduse baasil (õppeaeg 3 aastat, keskharidus omandatakse mõnes teises gümnaasiumis)
Kutsekeskharidusõpe põhihariduse baasil (õppeaeg 4 aastat; keskharidus omandatakse samaaegselt meie koolis)

JÄTKUÕPE:
Keskharidusel baseeruv kutseõpe (õppeaeg 1 aasta)
Jätkuõppes saab õppida muusika erialade 4. kvalifikatsioonitaseme kutse või vastavate kompetentsidega isikuid, kellel on vähemalt keskharidus

EELÕPE:
Kutseõpe põhikoolis või gümnaasiumis (õppeaeg kuni 2 aastat)
Õppida saab noor muusik, kes soovib tulevikus jätkata oma haridusteed meie kooli põhiõppes ning õpib eelõppes õppimist alustades üldhariduskoolis 8.-12. klassis (klassikalise laulu erialale kandideerija 10.-12. klassis).