Avatud uste päev 22.04

VIRTUAALNE AVATUD USTE PÄEV toimub neljapäeval, 22. aprillil 2021

NB! Avatud uste päev toimub Zoom veebikeskkonnas.

Vaata AVATUD USTE PÄEVA salvestust SIIT:

ERIALAD, mida saab õppida meie koolis:

JÄTKUÕPPE erialad leiad SIIT:

AJAKAVA 22.04.20210

• kell 11.00 Infotund kõigile
  • kell 12.00 – 12.30 Klassikalise muusika eelõppe solfedžo konsultatsioon (õppekavad: interpreet, klassikaline laul, koorijuhtimine, komponist)
  • kell 12.30 – 13.00 Rütmimuusika eelõppe solfedžo konsultatsioon (õppekavad: rütmimuusik, rütmimuusika laul)
  • kell 13.00 – 13.30 Klassikalise muusika põhiõppe solfedžo konsultatsioon (õppekavad: interpreet, klassikaline laul, koorijuhtimine, klaverihäälestaja-tehnik, komponist, muusikateoreetik)
  • kell 13.30 – 14.00 Rütmimuusika põhiõppe solfedžo konsultatsioon (õppekavad: rütmimuusik, rütmimuusika laul, helindaja)
  • kell 14.00 Erialade konsultatsioonid
  • kell 17.00 Avalik arutelu: „Muusika õppimisest ja muusiku elust” https://fb.me/e/P21Ofgao
    • Arutelu juhib kooli direktor Ivo Lille
    • Vestlevad õpetajad: Kirill Ogorodnikov, Ingrid Roose, Mairo Marjamaa, Bert Pringi ja Karl Sirelpuu

Vaata lisaks ÕPPEKAVAD

Vaata lisaks INFO SISSEASTUJALE

INFOVOLDIKU leiad  SIIT:

NB! Otsa kooli 2020. aasta veebikonsultatsioonide salvestused:

• 2. mai 2020 veebikonsultatsiooni salvestust Zoomis (PÕHIÕPE) vaata SIIT:
  • 9. mai 2020 veebikonsultatsiooni salvestust Zoomis (EELÕPE) vaata  SIIT:

Tule omanda professionaalse muusiku elukutse Otsa koolis!

Septembrist 2022 asume UUES KOOLIMAJAS, Pärnu mnt 59!

Tule õppima Otsa kooli!