Puhkpillid

Vastuvõtueksami nõuded erialas 2020 – PUHKPILLID

Vastuvõtueksami nõuded solfedžos põhiõppele 2020

Vastuvõtueksami nõuded solfedžos eelõppele 2020

Soovides kandideerida eel- või põhiõppe erialadele, tuleb saata hiljemalt 25. juuniks kell 10.00 videosalvestus (olgu või telefoniga filmitud).

Flöödi, oboe, klarneti, saksofoni, fagoti, metsasarve, trompeti, trombooni, tuuba ja eufooniumi erialal tuleb salvestada:

1. kaks erineva karakteriga pala
  2. viimati kõige korrektsemalt õpitud etüüd (korrektsus on olulisem kui tempo)
  3. heliredelid, mis oled oma tulevase erialaõpetajaga kohtudes kokku leppinud

Löökpilli erialal:

1. pala ksülofonil, marimbal või kellamängul (saatega või ilma)
  2. etüüd väikesel trummil või kaks pala suvalisel instrumendil (klaver, kitarr, mandoliin, viiul, flööt jne)

Hiljemalt 25. juuni kella 10-ks peab olema sisseastujal loodud kontakt oma võimaliku tulevase erialaõpetajaga, kes vastavalt oma eelistusele võib eeldada motivatsioonikirja esitamist või piirduda sõbraliku vestlusega mõne suhtlusprogrammi kaudu.

NB! Kui sa pole üldhariduskoolis veel 9. klassi lõpetanud, saad alustada Otsa koolis eelõppes, kus saab reeglina õppida kuni kaks aastat. Et osasid erialasid Eesti muusikakoolides peaaegu ei õpetata, siis fagotti või oboed võib Otsa kooli eelõppes asuda õppima ka ilma varasema ettevalmistuseta ja sellisel juhul on see ka võimalik juba peale põhikooli 6. klassi.

Videosalvestuse ja motivatsioonikirja lingid palun lisa sisseastumisavalduse juurde.

Kirjuta või helista, kui Sul tekib küsimusi! Tänaste terviseriskidega arvestades on oluline, et oleksime kontaktis ja saaksime läbi rääkida võimalused, kuidas me ilma füüsiliselt kohtumata sinu mänguga lisaks videole ka võimalikult otse tutvuda saaksime, kuidas lahendada klaverisaatja küsimus jne. Võid olla kindel – kõik need lahendused on meie abiga oodatust lihtsamad.

Lisainfo:
Tarmo Velmet
tarmo.velmet@otsakool.edu.ee

Vastuvõtueksami nõuded solfedžos põhiõppele 2020

Vastuvõtueksami nõuded solfedžos eelõppele 2020

Vastuvõtueksami nõuded erialas 2019

Flöödi, barokkflöödi, plokkflöödi, oboe, klarneti, saksofoni, fagotti, metsasarve, trompeti, trombooni, tuuba ja eufooniumi eriala eksamil tuleb esitada:

1. kaks erineva karakteriga pala
  2. etüüd
  3. heliredelid

Löökpillide eriala eksamil tuleb esitada:

1. pala ksülofonil, marimbafonil, kellamängul (saatega või ilma)