Kontakt

Aadress:
Vabaduse väljak 4, 10146 Tallinn
Registrikood:M
70003968
E-post:
 
 
Üldtelefon:
(372) 5887 1991
Õppeosakond: (372) 5306 4206
Valvelaud:
(372) 5551 7660
 
Sisseastumisega seonduv info:
(372) 5683 0540

 

KOOLIMAJA ON AVATUD:

E-R kell 07.30 – 22.00

L-P kell 10.00 – 18.00

Direktor Ivo Lille
ivo.lille@otsakool.edu.ee, tel 5649 8665, ruum B23

Personalijuht Mare Pihel
mare.pihel@otsakool.edu.ee, tel 5887 1991, ruum B24

Õppejuht Heli Tohver
heli.tohver@otsakool.edu.ee, tel 5683 0540, ruum B25

Õppekorralduse spetsialist Urve Väljas
urve.valjas@otsakool.edu.ee, tel 5306 4206, ruum B25

Klassikalise muusika õppekogukonna juht Reet Sukk
reet.sukk@otsakool.edu.ee, ruum B26

Rütmimuusika õppekogukonna juht Maarja Soomre
maarja.soomre@otsakool.edu.ee, ruum B26

Muusika- ja üldõppe kogukonna juht Katre Merilaid
katre.merilaid@otsakool.edu.ee, ruum B26

Turundusjuht Krista Kingo
krista.kingo@otsakool.edu.ee

Rütmimuusika õppekogukonna arendusnõunik Siim Aimla
siim.aimla@otsakool.edu.ee, tel 5660 7137

Õppenõustaja (klassikalise muusika õpilased) Liis Lutsoja
liis.lutsoja@otsakool.edu.ee, ruum B25 (neljapäeviti kell 14.30-16.30)

Õppenõustaja (rütmimuusika õpilased) Maarja Aarma
maarja.aarma@otsakool.edu.ee, ruum B25 (kolmapäeviti kell 14-16)

Praktikajuht ja kontserdikorraldaja Lauri Sepp
lauri.sepp@otsakool.edu.ee, tel 5660 2733, ruum B26

Haldusjuht Anti Sirkel
anti.sirkel@otsakool.edu.ee, tel 526 7243, ruum B29

IT- ja finantsjuht Andres Eesik
andres.eesik@otsakool.edu.ee, tel 5883 6466, ruum B29

Rahvusvahelise koostöö projektijuht Reet Käärik
reet.kaarik@otsakool.edu.ee

Täiendusõppe koordinaator Ksenija Grabova
ksenija.grabova@otsakool.edu.ee

Õppekavade arendusjuht Tiina Välja
tiina.valja@otsakool.edu.ee

Koolipsühholoog Annaliis Tiidus
annaliis.tiidus@otsakool.edu.ee, ruum B30
Vastuvõtt: Esmaspäev 17.00-18.00 ja neljapäev 17.00-18.00

Korruptsiooniennetusega seotud küsimustega palume pöörduda Haridus- ja Teadusministeeriumis korruptsiooniennetuse eest vastutava isiku poole: Hille Voolaid (Hille.Voolaid@hm.ee)

Asukoht kaardil:

Regio 2013

Regio 2013