MUUSIKALAAGER “MaailmaOtsas”

Otsa kooli maailmamuusika laager “MaailmaOtsas 2021”

AEG: 18. aprill – 22. aprill 2021

KOHT: Georg Otsa nimeline Tallinna Muusikakool (Vabaduse väljak 4, Tallinn)

OSALEJAD: noored al. 15. eluaastast

LÕPPKONTSERT 22. aprill 2021 Viikingite külas (Kose vald, Harjumaa)

Lisainfo: maarja.soomre@otsakool.edu.ee, tel. 5341 3432

5 päeva täis:

• muusikat maailma eripaigust
  • koosmängu suures ETNO-orkesteris
  • improvisatsiooni
  • tantsu
  • jämmiõhtuid
  • super häid muusikuid
  • head tuju!

Laagri maksumus kuni 20. märtsini 2021 SOODUSHINNAGA 40 eurot

Alates 21. märtsist osalustasu 50 eurot.

Pärast registreerimist saadame Teile arve ja palume tasuda 7 päeva jooksul, mis kinnitab Teie osaluse.
Toitlustus ja majutus hinna sisse ei kuulu. Osalejate arv on piiratud ja osaledes palun planeerige, et saaksite kohal olla kogu laagri aja. Laagri tegevustes jälgime antud hetkel kehtivaid Terviseameti korraldusi, haigena laagrisse ei tule ja hoiame hügieeninõuetest kinni.
Seoses koolist puudumisega saab Otsa kool kirjutada tõendi, kuna tegemist on õppetööga.

REGISTREERI laagrisse SIIN:

JUHENDAJAD:

Maarja Soomre on laulja, meloodika mängija ja õpetaja. Ta on lõpetanud TÜ Viljandi Kultuuriakadeemia jazzlaulu erialal ning õppinud EMTA pärimusmuusika magistris. Tema suur kirg on maailmamuusika, mille tõttu on ta osa võtnud mitmetest etnolaagristest: Etno Histria 2012 (Sloveenia), Etno Horvaatia 2014 ja 2016, Ethnofonik 2015 Prantsusmaal, GLOMUS Camp 2017 Brasiilias ja Ethnofonik All Stars 2017. Maarja on olnud juhendaja nii Eesti kui ka Saksamaa etnolaagrites ning korraldab ja juhendab Otsa kooli maailmamuusika laagrit juba kolmandat korda. Maarja töötab G. Otsa nimelises Tallinna Muusikakoolis rütmimuusika õpikogukonna juhina ning õpetab rütmimuusika teooriat ja pärimusmuusikat, lisaks musitseerib ta koosseisudes RÜÜT ja Päri Päri.

Arno Tamm on multiinstrumentalistist, helilooja-arranžeerija ning õpetaja, kes on tegutsenud eri žanrites ja koosseisudes (Paabel, Estonian Voices, Levski jne). Õpingute jooksul Viljandi Kultuuriakadeemias tegi ta lähemat tutvust ka eesti pärimusmuusikaga, mille juurest pole ta eemale astunud tänaseni. Arno oli eesti ühe uuenduslikuma pärimusansambli Paabel solist, kitarrist ning arranžeerija, lisaks on ta õpetanud erinevates noortele muusikutele suunatud laagrites, sh Eesti Etno ja Koolijazz Viljandis. Eesti pärimusmuusika seadeid on ta loonud nii iseendale, vokaalansamblile, orkestrile kui erinevatele instrumentidele. Arno õpetab Heino Elleri nimelise Tartu Muusikakoolis pärimusmuusika improvisatsiooni ja arranžeerimist ja juhendab ansambleid.

Rohkem infot MaailmaOtsas – Otsa kooli maailmamuusika laager Facebooki lehel

Laager – MaailmaOtsas 2021