Ava alamenüü

Nüüd on Otsas!

21.06.2022 toimub Otsa kooli pidulik lõpetamine “Nüüd on Otsas“, kus on kavas erinevad kontserdid terve päeva jooksul.

Ootame külla kõiki praegusi ja endiseid õpetajaid ning õpilasi! Võta lennukaaslased kokku ja tulge koos!

Kooli alale pääsed vaid eelregistreerumise ning käepaelaga, nii et registreeru nüüd ja kohe, (hiljemalt 15.06) selleks vajuta siia:

Samal päeval toimuvad ka erinevad vilistlaste kokkusaamised koolimajas, nende kellaaegadest anname teada!

Õhtul aga jätkub kõik suure peoga! Saab jalga keerutada ja pidutseda. Detailidest anname teada jooksvalt!

Vilistlane! Kui soovid mõnel kontserdil esineda, anna endast meile märku!

Päevaplaan (täienemisel, nii et tule vaata kindlasti uuesti!):

11:00 – klassika suuna kontsert saalis

12:00 – rütmimuusika kontsert kangialusel laval

13:00 – klassika suuna kontsert saalis

14:00 – rümimuusika kontsert kangialusel laval

15:00 – klassika suuna kontsert saalis

16:00 – rütmimuusika kontsert kangialusel laval

17:30 – oksjon kangialusel laval

19:00 – The Best of Otsa Kool – Pidu saalis

Õhtusel peol astuvad üles: All-Star Bigband tähtsolistidega, Mahavok, KOP, Funkyfize, Dopamiin jt!

Kui registreerimisega tekib probleeme, helista 56807587 (Sirje) või e-mail sirje.mottus@otsakool.edu.ee