Ava alamenüü

Kooridirigeerimine

Koorijuhi elukutse on mitmekülgne ja kombineeritud amet. Koorijuht on kollektiivi vaimne ja muusikaline liider, vaimsuse kandja. Saadav haridus laiapõhjaline ja mitmekülgne, eriala mitmetahulisus võimaldab töötada koorijuhina, üldhariduskooli muusikaõpetajana, muusikakooli solfedžo ja harmoonia õpetajana, organisti, pianisti või kontsertmeistrina, kutselise koori lauljana jne.

Kooridirigeerimise õpe pakub vajalikke oskusi praktilisest dirigeerimisest, kooritöö metoodikast, häälehoiust ja hääleseadest, pillimängust ja vanematel kursustel ka orkestridirigeerimisest.

Kooridirigeerimist õpetavad meie koolis Andrus Siimon, Ksenija Grabova ja Ingrid Roose.

Ootame kooridirigeerimise erialale õppima noori, kelle kutsumuseks on saada haritud muusikuks, koori- või orkestridirigendiks, muusikaõpetajaks.

Vaata Georg Otsa nim Tallinna Muusikakooli koorijuhtimise osakonna Noored Koorijuhid

FB lehte SIIT:

Instagrami lehte SIIT:

Noored Koorijuhid tutvustavad videod leiad SIIT:

Vastuvõtueksami nõuded erialas