RÜTMIMUUSIK¹ – Õppetöö toimub peamiselt neljapäeviti ja reedeti. Valikained võivad toimuda ka teistel päevadel.
¹Rütmimuusika õppekava võimaldab spetsialiseerumist muusikaprodutsendi või ansambli juhendaja erialale.
Salvestusel parima tulemuse saavutamiseks läheb tarvis erilisi oskusi. Peale tehniliste ja muusikaliste teadmiste peab olema sotsiaalselt võimeline kohanema ja oskama ümber käia erinevate isiksuste tüüpidega. Produktsiooni kursusel treenitakse kriitilist kõrva kvaliteedi suhtes ning õpitakse kuidas aidata muusikutel saavutada oma maksimaalne potentsiaal.
Muusikaproduktsiooni erialale on oodatud huvilised, kes soovivad arendada ennast ühes muusikamaailma kõige põnevamas valdkonnas. Muusikaproduktsiooni jätkuõpe on uus suund Otsa kooli rütmimuusika osakonnas, mille eesmärk on koolitada mitmekülgsete helitehnoloogia alaste teadmiste ja praktiliste oskustega spetsialiste, kes on nõutud nii kaasaegses helistuudios, reklaami agentuurides, helitehnilisi teenuseid pakkuvates ettevõtetes kui ka raadios ning televisioonis. Läbi õppetöö koos tänapäevaste digitaalsete salvestustehnikate, programmide ning oma ala spetsialistidega õpitakse kuidas tulla toime kiirelt muutuvas muusika loome, laulukirjutamise ning produktsiooni maailmas. Lisaks stuudiotööle ja produtseerimisele arendatakse ka omal valikul instrumendi või vokaali oskusi.
Õppejõududena on kava läbi viimas
Õppekava rikastavad festivalid, konkursid ja õpitoad.
Jätkuõpe on 1-aastane õpe. Õppima ootame muusika erialade 4. kvalifikatsioonitaseme kutse või vastavate kompetentsidega isikuid, kellel on vähemalt keskharidus.
Vastuvõtueksam koosneb kahest osast:
♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫
♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫
Video: Paula Pajusaar, Taavi-Hans Kõlar, Norman Salumäe räägivad, miks üldse peaks muusikaproduktsiooni õppima ja kui palju uusi teadmisi said nad juurde 1-aastaga.
Lisainfo:
Taavi Paomets
taavi.paomets@otsakool.edu.ee