fbpx

Kolme kooli puhk- ja löökpillimängijate konkursi 2019 tulemused

15.-16. märtsil toimus Georg Otsa nimelises Tallinna Muusikakoolis Eesti keskastme muusikakoolide puhk- ja löökpillimängijate konkurss.

PUUPUHKPILLIMÄNGIJATE KONKURSI TULEMUSED:

NOOREM VANUSERÜHM
Tuule Helin Krigul (flööt, 10. klass, TMKK) – I koht
Susanne Rull (flööt, 9. klass, TMKK) – I koht
Isabella Runge (klarnet, 10. klass, TMKK) – II koht
Joonas Neumann (saksofon, 8. klass, TMKK) – III koht
Kevin Mattias Klasman (klarnet, II kursus, Elleri kool) – III koht
Mart Nikopensius (saksofon, 6. klass, Elleri kool) – Diplom
Marcus Mäeväli (fagott, 9. klass, TMKK) – Diplom

VANEM VANUSERÜHM
Helery Kõrvemaa (saksofon, III kursus, Otsa kool) – II koht
Helena Saks (flööt, III kursus, Elleri kool) – II koht
Siret Sui (flööt, 12. klass, TMKK) – III koht
Laura Pähkel (flööt, 12. klass, TMKK) – III koht
Kleer Suursild (flööt, 12. klass, TMKK) – Diplom

VASKPUHKPILLIMÄNGIJATE KONKURSI TULEMUSED

NOOREM VANUSERÜHM
Hendrik Jaak Sepp (tromboon, I kursus, Elleri kool) – I koht
Kairi Sosi (metsasarv, I kursus, Elleri kool) – I koht
Toomas Oskar Kahur (tuuba, eelõpe, Otsa kool) – I koht
Karl Reimand (trompet, 8. klass, Elleri kool) – II koht
Rauno Rüütelmaa (trompet, 9. klass, TMKK) – II koht
Mehis-Martin Ots (trompet, 9. klass, TMKK) – III koht
Mart Hakon Reinmets (trompet, 10. klass, TMKK) – III koht
Mattis-Johan Mere (trompet, 8. klass, TMKK) – Diplom
Nikita Matsuk (metsasarv, 9. klass, TMKK) – Diplom

VANEM VANUSERÜHM
Villem Süvari (trompet, 12. klass, TMKK) – I koht
Mariel Oserov (metsasarv, 12. klass, TMKK) – II koht
Rene-Hendrik Sirkas (tromboon, III kursus, Elleri kool) – Diplom
Naatan Hollman (trompet, III kursus, Otsa kool) – Diplom

LÖÖKPILLIMÄNGIJATE NOOREM VANUSERÜHM
Robert Rebel (II kursus, Otsa kool) – I koht
Reno Koskmann (I kursus, Elleri kool) – II koht
Robert Valdna (8. klass, TMKK) – III koht
Kätlin Käsik (I kursus, Elleri kool) – III koht

Palju õnne!

Georg Otsa nimeline Tallinna Muusikakool
Heino Elleri nimeline Tartu Muusikakool
Tallinna Muusikakeskkool

 

Uno Naissoo konkursi finaali pääses 12 laulu.

35. Uno Naissoo loomingu- ja interpretatsioonikonkursi finaali jõudsid järgmised võistlustööd:

Acid Sisters
Casual Sunday Morning
Clay To Shape
Elu nagu õu
Lamminjärvi
November
Sapiens
Tinasõdur
Valed värvid
Veevalaja
Õhk
Young Heart

Palju õnne finalistidele!

Finaal toimub 14. aprillil 2019 kell 14:00 Otsa kooli saalis.

Tulge kuulama ja oma lemmiktöödele kaasa elama!

Uno Naissoo loomingu- ja interpretatsioonikonkurss on traditsiooniline Otsa kooli poolt korraldatud loomingu- ja interpretatsioonikonkurss, millest võivad osa võtta kõik kuni 35-aastased muusikud. Uudisloomingulistele võistlustöödele – laulud ja instrumentaalpalad – žanrilisi piiranguid ei seata. Tänavu toimub konkurss juba 35. korda.

15. – 16. märtsil toimus Otsa koolis keskastme muusikakoolide puhk- ja löökpillimängijate konkurss.

15.märts 2019 kell 11:00 Otsa kooli saalis

PUUPUHKPILLIMÄNGIJATE KONKURSS

NOOREM VANUSERÜHM
Katri Lotamõis (saksofon, II kursus, Otsa kool)
Tuule Helin Krigul (flööt, 10. klass, TMKK)
Susanne Rull (flööt, 9. klass, TMKK)
Joonas Neumann (saksofon, 8. klass, TMKK)
Emma Tamm (oboe, 9. klass, TMKK)
Säde Meres (klarnet, I kursus, Otsa kool)
Isabella Kaumann (oboe, 9. klass, TMKK)
Sigrid Tomson (flööt, I kursus, Elleri kool)
Rasmus Alvar Jõekäär (saksofon, eelõpe, Otsa kool)
Kevin Mattias Klasman (klarnet, II kursus, Elleri kool)
Mart Nikopensius (saksofon, 6. klass, Elleri kool)
Isabella Runge (klarnet, 10. klass, TMKK),
Janet Murumets (fagott, I kursus, Otsa kool)
Marcus Mäeväli (fagott, 9. klass, TMKK)

VANEM VANUSERÜHM
Helery Kõrvemaa (saksofon, III kursus, Otsa kool)
Reti Toom (fagott, III kursus, Elleri kool)
Marina Štšigorets-Sokolova (saksofon, III kursus, Otsa kool)
Teele Masing (flööt, IV kursus, Elleri kool)
Oliver Anni (fagott, III kursus, Otsa kool)
Helena Saks (flööt, III kursus, Elleri kool)
Emma Jõgi (saksofon, 12. klass, TMKK)
Kleer Suursild (flööt, 12. klass, TMKK)
Anni Ritson (klarnet, IV kursus, Elleri kool)
Laura Pähkel (flööt, 12. klass, TMKK)

16.märts 2019 kell 11:00 Otsa kooli saalis

VASKPUHKPILLIMÄNGIJATE JA LÖÖKPILLIMÄNGIJATE KONKURSS

VASKPUHKPILLIMÄNGIJATE NOOREM VANUSERÜHM
Mehis-Martin Ots (trompet, 9. klass, TMKK)
Uku Ojasalu (trompet, II kursus, Elleri kool)
Mattis-Johan Mere (trompet, 8. klass, TMKK)
Mart Hakon Reinmets (trompet, 10. klass, TMKK)
Nikita Matsuk (metsasarv, 9. klass, TMKK)
Max Hein (trompet, I kursus, Elleri kool)
Hendrik Jaak Sepp (tromboon, I kursus, Elleri kool)
Kairi Sosi (metsasarv, I kursus, Elleri kool)
Karl Reimand (trompet, 8. klass, Elleri kool)
Toomas Oskar Kahur (tuuba, eelõpe, Otsa kool)
Rauno Rüütelmaa (trompet, 9. klass, TMKK)
Andres Kauri (trompet, I kursus, Otsa kool)

VASKPUHKPILLIMÄNGIJATE VANEM VANUSERÜHM
Mariel Oserov (metsasarv, 12. klass, TMKK)
Rene-Hendrik Sirkas (tromboon, III kursus, Elleri kool)
Naatan Hollman (trompet, III kursus, Otsa kool)
Villem Süvari (trompet, 12. klass, TMKK)

LÖÖKPILLIMÄNGIJATE NOOREM VANUSERÜHM
Robert Valdna (8. klass, TMKK)
Kätlin Käsik (I kursus, Elleri kool)
Robert Rebel (II kursus, Otsa kool)
Reno Koskmann (I kursus, Elleri kool)

 

Otsa kooli klaveriõpilased osalesid rahvusvahelisel konkursil Riias

Otsa kooli klaveriõpilased osalesid hästi rahvusvahelisel J. Medinši-nimelisel konkursil Riias. Eelõppe õpilane Anita Koševaja pälvis diplomi.
Võistlus oli tihe, žüriis olid Läti Vitolsi-nimelise Muusikaakadeemia professorid, žürii esimees akadeemia klaveriosakonna juhataja Juris Kalnciems.

Starptautiskais Brāļu Mediņu konkurss/International Brothers Medins Competition for Young Pianists

Sellel nädalal Erasmus+ koostööprojekti “Ensemble” raames Otsa kooli rütmimuusikud KOKKOLAS!

10. märtsil sõidavad meie kooli rütmimuusika suuna õpilased Gertrud Aasaroht, Kristina Bianca Rantala, Pearu Pindre ja õpetaja Maarja Soomre Erasmus+ koostööprojekti “Ensemble” raames 5-päevasele õppenädalale Soome, Kokkolasse.

Projekti partnereid: Kainuun ammattiopisto (Soome), North West Regional College (Põhja-Iirimaa), Georg Otsa nimeline Tallinna Muusikakool (Eesti), Glasgow Kelvin College ja Connect-IN Enterprises (Šotimaa) võõrustab Keski-Pohjanmaan konservatorio Kokkolas.

Keski-Pohjanmaan konservatorio kohta ütlevad soomlased ise inglise keeles Central Ostrobothnia Conservatory:
https://www.kpkonsa.fi/english

Kokkolas on külaliste tulekuks juba kõik valmis. Kuidas seal koolielu ühel tavalisel argipäeval aga kulgeb, saab aimu järgnevast videost:

Nagu projekti nimi Ensemble viitab, tegeletakse ansamblimängu oskuste arendamisega oma ala professionaalide juhendamisel. Aga mitte ainult. Lähemalt kuuleme asjaosalistelt endalt õige pea.

Vaata projektiga seotud postitusi siit:

https://otsakooli.blogspot.com

Reet Käärik
Rahvusvahelise koostöö projektijuht

Kristina Bianca Rantala võitis 23. üleriigilisel noorte vokaalansamblite konkursil auhindu!

4. ja 5. märtsil toimus Jõgeval Alo Mattiisenile pühendatud XX muusikapäevade raames 23. üleriigiline noorte vokaalansamblite konkurss, millel osales 40 ansamblit 275 lauljaga.

Žüriisse ehk Suurde Kõrva kuulusid Triin Saarela, Mai Simson, Priit Pajusaar, Kaarel Orumägi, Pärt Uusberg, Peeter Oja, Märt Avandi ja Hirvo Surva.

Meie kooli õpilane Kristina Bianca Rantala ja projekt LEEVIKESED said peapreemia – Grand Prix 2019.

Grand Prix 2019 – Georg Otsa nim Tallinna Muusikakooli, Gustav Adolfi Gümnaasiumi ja Vanalinna Hariduskolleegiumi neidude ansambel – projekt LEEVIKESED

juhendaja Kristina Bianca Rantala

Koosseisus: Susanna-Reti Räim, Saara Kaldma, Reti Ann Niimann, Elss Raidmets, Iris Nõmmann

II KOHT – Georg Otsa nim Tallinna Muusikakooli, Gustav Adolfi Gümnaasiumi ja Vanalinna Hariduskolleegiumi segaansambel POKAALANSAMBEL

juhendaja Kristina Bianca Rantala

Koosseisus: Susanna-Reti Räim, Saara Kaldma, Reti Ann Niimann, Elss Raidmets, Iris Nõmmann,  Johan Kristjan Aimla, Kaur Erik Pääsuke

Eripreemiad:

Parimad seaded- Kristina Bianca Rantala

Parim juhendaja – Kristina Bianca Rantala

Soovime kogu koolipere poolt palju õnne!

Rohkem infot leiad SIIT:

PILDIGALERII: