Sellel nädalal Erasmus+ koostööprojekti “Ensemble” raames Otsa kooli rütmimuusikud KOKKOLAS!

10. märtsil sõidavad meie kooli rütmimuusika suuna õpilased Gertrud Aasaroht, Kristina Bianca Rantala, Pearu Pindre ja õpetaja Maarja Soomre Erasmus+ koostööprojekti “Ensemble” raames 5-päevasele õppenädalale Soome, Kokkolasse.

Projekti partnereid: Kainuun ammattiopisto (Soome), North West Regional College (Põhja-Iirimaa), Georg Otsa nimeline Tallinna Muusikakool (Eesti), Glasgow Kelvin College ja Connect-IN Enterprises (Šotimaa) võõrustab Keski-Pohjanmaan konservatorio Kokkolas.

Keski-Pohjanmaan konservatorio kohta ütlevad soomlased ise inglise keeles Central Ostrobothnia Conservatory:
https://www.kpkonsa.fi/english

Kokkolas on külaliste tulekuks juba kõik valmis. Kuidas seal koolielu ühel tavalisel argipäeval aga kulgeb, saab aimu järgnevast videost:

Nagu projekti nimi Ensemble viitab, tegeletakse ansamblimängu oskuste arendamisega oma ala professionaalide juhendamisel. Aga mitte ainult. Lähemalt kuuleme asjaosalistelt endalt õige pea.

Vaata projektiga seotud postitusi siit:

https://otsakooli.blogspot.com

Reet Käärik
Rahvusvahelise koostöö projektijuht