Kristina Bianca Rantala võitis 23. üleriigilisel noorte vokaalansamblite konkursil auhindu!

4. ja 5. märtsil toimus Jõgeval Alo Mattiisenile pühendatud XX muusikapäevade raames 23. üleriigiline noorte vokaalansamblite konkurss, millel osales 40 ansamblit 275 lauljaga.

Žüriisse ehk Suurde Kõrva kuulusid Triin Saarela, Mai Simson, Priit Pajusaar, Kaarel Orumägi, Pärt Uusberg, Peeter Oja, Märt Avandi ja Hirvo Surva.

Meie kooli õpilane Kristina Bianca Rantala ja projekt LEEVIKESED said peapreemia – Grand Prix 2019.

Grand Prix 2019 – Georg Otsa nim Tallinna Muusikakooli, Gustav Adolfi Gümnaasiumi ja Vanalinna Hariduskolleegiumi neidude ansambel – projekt LEEVIKESED

juhendaja Kristina Bianca Rantala

II KOHT – Georg Otsa nim Tallinna Muusikakooli, Gustav Adolfi Gümnaasiumi ja Vanalinna Hariduskolleegiumi segaansambel POKAALANSAMBEL

juhendaja Kristina Bianca Rantala

Koosseisus: Susanna-Reti Räim, Saara Kaldma, Reti Ann Niimann, Elss Raidmets, Iris Nõmmann,  Johan Kristjan Aimla, Kaur Erik Pääsuke

Eripreemiad:

Parimad seaded- Kristina Bianca Rantala

Parim juhendaja – Kristina Bianca Rantala

Soovime kogu koolipere poolt palju õnne!

Rohkem infot leiad SIIT:

PILDIGALERII: