Tule õppima Otsa kooli! Registreeru AVATUD USTE PÄEVALE!

Head avatud uste päeva huvilised!

OTSA KOOLI VIRTUAALNE AVATUD USTE PÄEV toimub

NELJAPÄEVAL, 22. aprillil 2021

Vaata AVATUD USTE PÄEVA salvestust SIIT:

Päeva jooksul saab tutvuda Otsa kooli õppimisvõimalustega ning erialaosakondadega ja küsida infot otse meie õpetajatelt.

AJAKAVA:

• kell 11.00 Infotund kõigile
  • kell 12.00 – 12.30 Klassikalise muusika eelõppe solfedžo konsultatsioon (õppekavad: interpreet, klassikaline laul, koorijuhtimine, komponist)
  • kell 12.30 – 13.00 Rütmimuusika eelõppe solfedžo konsultatsioon (õppekavad: rütmimuusik, rütmimuusika laul)
  • kell 13.00 – 13.30 Klassikalise muusika põhiõppe solfedžo konsultatsioon (õppekavad: interpreet, klassikaline laul, koorijuhtimine, klaverihäälestaja-tehnik, komponist, muusikateoreetik)
  • kell 13.30 – 14.00 Rütmimuusika põhiõppe solfedžo konsultatsioon (õppekavad: rütmimuusik, rütmimuusika laul, helindaja)
  • kell 14.00 Erialade konsultatsioonid
  • kell 17.00 Avalik arutelu: „Muusika õppimisest ja muusiku elust” https://fb.me/e/P21Ofgao
    • Arutelu juhib  direktor Ivo Lille
    • Vestlevad õpetajad: Kirill Ogorodnikov, Ingrid Roose, Mairo Marjamaa, Bert Pringi ja Karl Sirelpuu

Zoom’i link saadetakse päev enne avatud uste päeva registreerunud osalejatele e-posti aadressile.

NB! Ootame teid oma tulekust märku andma, registreerides end järgneval vormil:

ERIALAD, mida saab ÕPPIDA meie koolis:

JÄTKUÕPPE erialad leiad SIIT:

Uuri lisaks: ÕPPEKAVAD

INFO SISSEASTUJALE

Kooli tutvustav klipp SIIN:

Tule omanda professionaalse muusiku elukutse Otsa koolis!

Otsa kooli Facebook

Otsa kooli Instagram

Septembrist 2022 asume UUES KOOLIMAJAS, Pärnu mnt 59!

Tule õppima Otsa kooli!