Algas Erasmus+ õpirände projekt „Muusikasillad – Bridges of Music”

Esmaspäeval, 28. juunil 2021 sõitsid Erasmus+ õpirände projekti „Muusikasillad – Bridges of Music” raames Portugali kolm meie kooli õpilast:

• Hannah Tuulas (viiul)
  • Susanna Saluste (viiul)
  • Marie Peterson (tšello)

Hannah, Susanna ja Marie veedavad 2 nädalat Viana do Castelos, Portugalis projekti partnerkoolis Escola Profissional Artistica do Alto Minho.

Hoia silm peal Otsa kooli blogil, sest oma tegemistest Viana do Castelos kirjutavad nad kohe varsti juba ise!

ERASMUS+ õpirände projekti „Muusikasillad” koordineerib Georg Otsa nim Tallinna Muusikakool ja projekti rahastab Euroopa Liidu haridus-, koolitus-, noorte- ja spordiprogramm Erasmus+.

Projekti eesmärgiks on kutsehariduse muusikavaldkonna õpilastele erialase rahvusvahelise praktika ja haridustöötajatele enesetäiendamise võimaldamine partnerkoolides, suurendades seeläbi osalejate tööalast konkurentsivõimet ja propageerides uuenduslikkust muusikahariduses.

Rohkem infot õpirände projekti kohta leiad SIIT:

Erasmus+ õpirände projekt
„Muusikasillad – Bridges of Music” 2021