Ava alamenüü

“Ensemble”

Erasmus+ koostöö ja kogemuste vahetamise projekt “Ensemble” 2018-1-FI01-KA202-047259

Algus: 1.09.2018

Lõpp: 31.05.2021

Erasmus+ koostöö ja kogemuste vahetamise projekt “Ensemble” on suunatud rütmimuusika suuna õpilastele ja õpetajatele. Projekti idee on välja kasvanud eelnevatel aastatel toimunud ühistest projektidest „Musicworks” ja “Musicreates”.

Projekti koostööpartnerid:

1. Kainuun ammattiopisto Soome
  2. Keski-Pohjanmaan konservatorio Soome
  3. North West Regional College Iirimaa
  4. Glasgow Kelvin College UK
  5. Connect-IN Enterprises UK

Partnereid seovad varasematel aastatel ellu viidud edukad projektid ja pikaajaline usalduslik koostöö. Sel õppeaastal toimub virtuaalne töönädal järgmiselt:

North West Regional College, Derry, Põhja-Iirimaal (aprill 2021)

Töönädalatel osalevad igast partnerkoolist 3 õpilast ja 1 õpetaja.

Projekti eesmärk on arendada õpilaste isiklikke ja ametialaseid oskusi ja tõsta teadlikkust võimalustest, mida pakub rahvusvaheline tööturg.

Projekti ajal töötavad erineva keele ja kultuurilise taustaga õpilased loovalt väikestes gruppides, rakendades tulevases tööelus hädavajalikke suhtlemis- ja koostööoskusi. Erialast ja professionaalset tuge pakuvad juhendajad partnerkoolidest. Koostöö tulemusel valmib muusika nii kontsertide kui ka salvestuste jaoks. Muusikatööstuse poolse vaatenurga toob kaasa Connect-IN Enterprises. Ettevalmistavas faasis  toimub gruppide koostöö veebikeskkonnas.

Projektis osalenud õpilased on kajastanud oma reisimuljeid Otsa kooli blogis: https://otsakooli.blogspot.com/