„Tule tulemine“ 3. juulil Georg Otsa nim Tallinna Muusikakoolis

Laulupeo “Minu arm” esimene kontsert on pühendatud Õpetajale ning sellega seoses soovime viia laulupeotule koolidesse, kus on oma muusikuteed alustanud tänased laulupeodirigendid, tänamaks oma õpetajaid. Nii rändab tuli koos laulu ja pillimänguga Eesti Muusika- ja Teatriakadeemiasse, Tallinna Ülikooli, Tallinna muusikakeskkooli ja Georg Otsa nim Tallinna muusikakooli.

Vaata ajakava SIIT:

Kolmapäev, 3. juulil 2019 T

Kell 17.30 Georg Otsa nim Tallinna Muusikakool

• Laulupeo signatuuri saatel annab Timo Steiner laulupeo tule üle Otsa-kooli direktorile Ivo Lillele.
  • Otsa-kooli kammerkoor (klaveril Triin Metshein, kontrabassil Johanna Maria Kasuk, dirigent Carmen Koov) esitavad Olav Ehala ja Villu Kanguri teose „Otsast alates“.
  • Otsa-kooli kammerkoor dirigent Ingrid Orumaa juhatamisel esitab Tõnu Kõrvitsa ja Doris Kareva teose „Emakeelelaul“.
  • Otsa-kooli naiskoor dirigent Ksenija Grabova juhendamisel esitab Tõnu Kõrvitsa teose „Saalomoni Laulude Laul“.
  • Otsa-kooli naiskoor dirigent Ksenija Grabova juhendamisel esitab Andres Lemba ja Hando Runneli teose „Ma õnnistan sind…“.
  • Otsa-kooli naiskoor dirigent Ksenija Grabova juhendamisel esitab Ester Mägi ja Vladimir Beekmani teose „Üks hetk“.
  • Otsa-kooli naiskoor dirigent Ksenija Grabova juhendamisel esitab Henry Laksi teose „Ilmaratas“.

Kell 18.00 Laulupeotule kontsert Georg Otsa nim Tallinna Muusikakooli aias.

Esinevad Lastekoor Ellerhein (dirigendid Ilona Muhel ja Anneli Mäeots), Tabasalu Muusikakooli puhkpilliorkester ja rivitrummarid (dirigendid Valdo ja Riina Rüütelmaa), Rahvusraamatukogu naiskoor (dirigendid Anneli Surva ja Oliver Povel-Puusepp), Keila Linnaorkester (dirigendid Valdo Rüütelmaa ja Triin Viljus), Kammerkoor Virmalised (dirigent Maret Alango), Kammerkoor Encore (dirigent Karin Kuulpak), Musamari Koorikooli lastekoor (dirigent Tiina Mee), Musamari Koorikooli tütarlastekoor (dirigent Tiina Mee), Estonia Seltsi Segakoor (dirigent Heli Jürgenson) ning toimub üheslaulmine Valter Soosalu juhatamisel (klaveril Kaur Pennert).