Tule Georg Otsa nimelise Tallinna Muusikakooli Sümfooniaorkestri (GOSO) DIRIGENDIKS

GOSO on elukutselisteks muusikuteks õppivatest noortest koosnev muusikakollektiiv, mille repertuaar on mitmekülgne, ulatudes klassikalisest muusikast kaasaegsete teoste esmaettekanneteni ja kooli spetsiifikast lähtuvalt koostööni rütmimuusikutega. GOSO proovid toimuvad kord nädalas (2×45 min).

Usaldame Sulle GOSO repertuaari valimise, noorte muusikute koosmägusoskuste arendamise, kontsertide, koostöö- ning lõimumisprojektide ettevalmistamise ja elluviimise.

Kandideeri, kui Sul on eelnev orkestriga töötamise kogemus ning oled omandanud või omandamas kooridirigeerimise või/ja orkestridirigeerimise bakalaureusekraadi.

Toetame Sinu arengut ja võimaldame eneseteostust ning pakume Sinu huvidele vastavat motivatsioonipaketti.

Tööle asumise aeg: 1. september 2021
Töö asukoht: Vabaduse väljak 4, Tallinn

Kandideerimiseks saada oma CV ja visioon, kuidas kasvatada õpilaste orkestrimängu motivatsiooni hiljemalt 24. maiks 2021 e-posti aadressile: otsakool@otsakool.edu.ee

Sinu küsimustele vastab kooli direktor Ivo Lille e-post: ivo.lille@otsakool.edu.ee, tel: +372 5649 8665.