Selgusid Round Table 5 Tallinn NORD klubi stipendiumi laureaadid 2021, PILDIGALERII!

26. korda toimus konkurss-kontsert Round Table 5 Tallinn NORD klubi aastastipendiumile

Neljapäeval, 18. novembril Kultuurikeskuses KAJA Round Table’i klubi finaalkontserdil

Publiku lemmik ja aastase stipendiumi võitjaKarmen Telvik
Klubi RT 5 eriauhindHannah Tuulas
Klubi RT2 eriauhindOliver Kilk
Klubi RT 1 eriauhinnadMiina Martensoo, Elmas Topalova, Ekke Ruutopõld

Samuti jagas auhindu Georg Otsa nimeline Tallinna Muusikakooli esindus (žüriisse kuulusid Lauri Sepp, Reet Sukk, Maarja Soomre, Katre Merilaid), andes auhinnad:
Rahvusooper Estonia poolt piletid ooperile „La Traviata” – Antti Marjapuu
Eesti Riiklik SĂĽmfooniaorkesteri kinkekaart – Ekke Ruutopõld
Tallinna Filharmoonia  poolt Tallinna Kammerorkestri kontserdi piletid võitja valikul – Hannah Tuulas
Piletilevi kinkekaardid – Sandra Helena Valdma, Karmen Telvik

Otsa kooli õpilaste toetuseks loodud konkurss toimus juba 26. korda. Konkursi eesmärgiks on anda õpilastele võimalus esineda suuremale publikule väljaspool kooli, rikastades seeläbi noorte muusikute lavakogemust. Konkursi korraldajaks on klubi Round Table 5 Tallinn NORD, mis kuulub 1927. aastal Inglismaalt alguse saanud heategevust toetavasse liikumisse.
Tänaseks tegutseb Round Table 58 riigis. Eestis on loodud kokku 13 klubi, mis asuvad Tallinnas, Tartus, Pärnus, Paides, Kuressaares, Haapsalus ja Kärdlas.

Aitäh Round Table’ile konkursi toetamise eest!

KONTSERTSALVETUST vaata SIIT!

PILDIGALERII leiad SIIT: