Selgusid Round Table 5 Tallinn NORD klubi stipendiumi laureaadid 2020!

25. korda toimus konkurss-kontsert Round Table 5 Tallinn NORD klubi aastastipendiumile

Neljapäeval, 22. oktoobril KUMUs toimunud Round Table’i klubi finaalkontserdil

• Publiku lemmik ja konkursi vĂ´itja stipendium, 900€ Ă´ppeaastane – Ann-Lisett Rebane

• RT-5 Tallinn NORD stipendium, 300€ – Natalja Zaugarova

Samuti jagas auhindu Otsa kooli esindus (žüriisse kuulusid Siim Aimla, Andres Lemba, Reet Käärik ja Lauri Sepp), andes auhinnad:
• Rahvusooper Estonia poolt piletid ooperile „Tsaari mõrsja“ Anastassia Danilenkole
• Rahvusooper Estonia poolt piletid ooperile „Tütarlaps kuldsest läänest“ Anastassia Bulkinale
• Eesti Riiklik Sümfooniaorkesteri poolt piletid kontserdile „SIBELIUS 155“ Rahel Hollmanile ja Tarmo Univerile
• Tallinna Filharmoonia poolt piletid kontserdile Beethoven „Missa solemnis“ Darja Gusseinovale
• Tallinna Filharmoonia poolt piletid TAFF CLUB kontsedile „Persona: Petteri Hasa“ Ann-Lisett Rebasele
• Kellerteatri poolt piletid etendusele „Mäng” Marta Lotta Kukkele
• Piletilevi kinkekaardid Natalja Zaugarovale, Kelly Johannesele ja Elmas Topalovale

Otsa kooli õpilaste toetuseks loodud konkurss toimus juba 25. korda. Konkursi eesmärgiks on anda õpilastele võimalus esineda suuremale publikule väljaspool kooli, rikastades seeläbi noorte muusikute lavakogemust. Konkursi korraldajaks on klubi Round Table 5 Tallinn NORD, mis kuulub 1927. aastal Inglismaalt alguse saanud heategevust toetavasse liikumisse.
Tänaseks tegutseb Round Table 58 riigis. Eestis on loodud kokku 13 klubi, mis asuvad Tallinnas, Tartus, Pärnus, Paides, Kuressaares, Haapsalus ja Kärdlas.

Aitäh Round Table’ile konkursi toetamise eest!

Round Table`i konkursi 2020. aasta finalistid olid:
• Darja Kisseljova (klaver)
• Nicole Balta (klassikaline kitarr)
• Anastassia Danilenko (klassikaline laul)
• Rahel Hollman (viiul)
• Ann-Lisett Rebane (vokaal ja basskitarr)
• Natalja Zaugarova (vokaal), Enola Melkova (klaver), Tanel Vaikjärv (kitarr), Darina Aleksejeva (basskitar) ja Patrick Alexander Staak (trummid)
• Georg Orover (vokaal), Hendrik Tamberg (basskitarr) ja Martin Mitt (trummid)
• Tarmo Univer (klaver)
• Darja Gusseinova (klassikaline laul)
• Anastassia Bulkina (viiul)
• Kelly Johannes (klassikaline kitarr)