Selgusid parimad muusikaõpetajad. Palju õnne, õpetaja Kristel Aer!

Eesti Kultuurkapitali helikunsti sihtkapitali pedagoogi tunnustuspreemia pälvivad tänavu viis erineva muusika-ala pedagoogi üle Eesti.

Pidulik tänuüritus muusikaõpetajatele toimub 25. septembril 2021 kell 16 Rahvusooper Estonia Sinises saalis koostöös Eesti Muusikakoolide Liiduga.

Tänavused pedagoogi tunnustuspreemia laureaadid on:

• Kristel Aer, Georg Otsa nimelise Tallinna Muusikakooli oreliõpetaja
  • Hiie Taks, Põltsamaa Muusikakooli keelpilliõpetaja
  • Marju Mäe, Pärnu Muusikakooli flöödiõpetaja
  • Edvin Lips, Rakvere Muusikakooli puhkpillide ja Kadrina Kunstidekooli saksofoniõpetaja.
  • Martti Raide, Tallinna Muusikakeskkooli klaveriõpetaja

Eesti Kultuurkapitali helikunsti sihtkapital jagab muusikapedagoogide tunnustuspreemiaid alates 2012. aastast koolide ettepanekute põhjal ja sihtkapitali algatustena. Preemia eesmärk on tunnustada pühendumist erialasele tegevusele ja muusikaalase hariduse jätkusuutlikku õpetamist. Pedagoogi tunnustuspreemia suurus on 1500 eurot.

Vaata lisaks: https://kulka.ee/uudised/eesti-kultuurkapital-ja-eesti-muusikakoolide-liit-tunnustavad-muusikaopetajaid

Palju õnne!

Foto: Danel Rinaldo