Selgusid Eesti parimad muusikaõpetajad. Palju õnne, õpetaja Reinut Tepp!

Kultuurkapitali helikunsti sihtkapital ja Eesti Muusikakoolide Liit andsid 22. septembril 2019 Rahvusooper Estonia Talveaias üle tänavused tunnustuspreemiad Eesti parimatele muusikaõpetajatele.

Kultuurkapitali helikunsti sihtkapital jagab muusikapedagoogide tunnustuspreemiaid alates 2012. aastast koolide ettepanekute põhjal ja sihtkapitali algatustena. Preemia eesmärk on tunnustada pühendumist erialasele tegevusele ja muusikaalase hariduse jätkusuutlikku õpetamist. Pedagoogi tunnustuspreemia suurus on 1500 eurot.

Helikunsti sihtkapitali pedagoogi tunnustuspreemia laureaat on:

Reinut Tepp – klavessiin – Otsa kooli väärtuslik vanamuusika asjatundja, kelle mitmestki õpilasest on saanud rahvusvaheliselt tunnustatud tegevmuusikud.

Vaata lisaks: https://kulka.ee/uudised/kultuurkapital-ja-eesti-muusikakoolide-liit-tunnustasid-parimaid-muusikaopetajaid

Palju õnne!

Foto: Danel Rinaldo