Segakoor HUIK! ja Georg Otsa nimelise Tallinna Muusikakooli keelpilliorkester kutsuvad kõiki hingedeaega veetma koos meiega!

• 31. oktoober 2020 kell 13.00 Türi Püha Martini kirik
  • 31. oktoober 2020 kell 19.00 Tartu Peetri kirik
  •  1. november 2020 kell 18.00 Tallinna Metodisti kirik

Esitamisele tulevad Tõnu Kõrvitsa, Eric Whitacre ning James MacMillani teosed.

Kontserti juhatab dirigent Ingrid Roose

Segakoor HUIK! on 2009. aasta septembris Tallinnas loodud segakoor, mis praeguseks ühendab pea 50 noort erinevatelt elualadelt. Koori repertuaar ulatub maailmamuusika klassikast kaasaegsete teoste ja folgini. Eriti oluliseks peab HUIK! koostööd noorte eesti heliloojatega, olles esitanud Evelin Seppari, Pärt Uusbergi, Martin Sildose ja paljude teiste heliloojate uudisteoseid. Koorile pole võõrad ka suurvormid, esitatud on muuhulgas E. Tambergi, E. Rautavaara, F. Mendelssohni, F. Martini ja L. van Beethoveni loomingut.
10 tegutsemisaasta jooksul on segakoor HUIK! publikule kauneid muusikalisi hetki pakkunud nii Eestis kui välismaal: kontserte on antud Emmastest Obinitsani ning konkurssreisid on viinud koori nii Lätti kui Itaaliasse, kust on koju toodud mitmeid preemiaid.

Georg Otsa nimelise Tallinna Muusikakooli Keelpilliorkester uueneb ja nooreneb igal sügisel. Kaasa mängivad osa eel- ja kõik põhiõppes poogenpille õppivad noored. Igal aastal viib suve saabumine endaga kaasa kooli lõpetajad ning sügis toob koosseisu uusi liikmeid. Tore on koostöö dirigent Kaspar Mändiga ja segakooriga Huik!. Ühised kontserdid, sealhulgas kaks Pärt Uusbergi autorikontserti, on toimunud Eestis ja kaugemal. Kavadesse mahub kõik kaunis barokist tänapäevani.
Keelpilliorkester ei puhka kunagi. Kui oma kontserdid tehtud, liitub orkester puhk- ja löökpillidega ning moodustub Georg Otsa nimelise Tallinna Muusikakooli Sümfooniaorkester.

Piletid on saadaval Piletilevis ning tund aega enne kontserdi algust kohapeal hinnaga 12€/8€

Minu valgus oled Sina – HUIK! ja GOKPO Tartus, Türil ja Tallinnas