ROUND TABLE’i stipendiumikonkurss tuleb taas!

EESMĂ„RK:
Välja anda aastane stipendium, publiku preemia ja eripreemiad Otsa kooli õpilastele
Round Table klubi RT5 Tallinn Nord ja Otsa kooli poolt ning publiku hääletuse põhjal.
TINGIMUSED:
Eelvoorus võivad osaleda kõik Otsa kooli õpilased (põhiõpe, eelõpe ja jätkuõpe).
Kava pikkuseks on maksimaalselt 6 minutit.
Registreerimise lõpptähtaeg on 8. oktoober 2018.
Registreerimisleht asub SIIN:
Eelvoor toimub reedel, 12. oktoobril 2018 kell 17 Otsa kooli saalis.
Registreerida saab e-posti teel kõikidele õpilastele saadetud tabelisse.
Registreerimisel on vajalik kirjutada:
a) esitatava teose nimi;
b) esinejate nimed;
c) kava kestvus;
d) koosseis (ansambel või kontsertmeister);
d) tehnilised vajadused (toolid, puldid, võimendus).

Esineda võib nii solisti kui ansamblina, kuid ansamblis peab olema solisti roll selgelt eristatav.

Kooli õpetajatest koosnev žürii valib välja finalistid, kes esinevad konkursi finaalis
KUMU auditooriumis reedel, 19. oktoobril 2018 kell 19.
Finaali valitud õpilased saadavad praktikajuhile lühikese iseloomustava teksti enda kohta, mille kannab finaalis ette ürituse konferansjee.
Finaali valitud õpilased saavad 2 tasuta pääset oma vanematele-tuttavatele, keda nad soovivad kuulama kutsuda. Ka finalistide õpetajad ja koolipoolne žürii pääsevad finaali kuulama tasuta.

Finalistid ja ka eelvoorust osavõtjad saavad võimaluse esineda:
1) K 10. oktoobril 2018 kell 18 toimuval kammermuusika kontserdil Kaurikoolis, Rakveres – osavõtjad klassikasuunalt;
2) K 17. oktoobril 2018 kell 15 toimuval Otsa kooli Muusikapäeval Jõelähtme Muusika- ja Kunstikoolis – finalistid mõlemalt suunalt;
3) N 18. oktoobril 2018 kell 12:30 toimuval Lõunamuusika kontserdil EELK Tallinna Jaani kirikus – finalistid klassikasuunalt.
Ootame aktiivset registreerimist mõlemalt kooli muusikasuunalt