Raamatu “Otsa kooli ajaraamat” esitlus 28. septembril kell 13 Otsa kooli saalis

Laupäeval, 28. septembril kell 13.00 toimub Georg Otsa nim Tallinna Muusikakooli saalis raamatu “Otsa kooli ajaraamat” esitlus.

Otsa kooli ajaraamat on informatiivne, kuid samas väga emotsionaalne rännak läbi pika sajandi.
Kauaaegse koorijuhtimise õpetaja Enn Oja poolt kogutud ajaloolised materjalid 90 aasta kohta said kõigi osakonnajuhatajate ja kooli vilistlase muusikateadlase Äli-Ann Klooreni abil koondatud ühtseks tervikuks, mida illustreerib rohke pildimaterjal.
Kindlasti pakuvad huvitavat lugemist ning avastamisrõõmu raamatu lõpus olevad vilistlaste nimekirjad ning akadeemilise personali registrid.

Esitlusel osalevad raamatu autor Enn Oja, toimetaja Katrin Puur ja kaasautor Lembi Mets.

Teose väljaandja on Georg Otsa nim Tallinna Muusikakool

Autor: Enn Oja

Sisuline toimetaja: Äli-Ann Klooren

Toimetaja: Katrin Puur

Keeletoimetaja: Virge Joamets

Kaasautorid: Ia Remmel, Maire Nagla, Lembi Mets, Eva Punder, Vello Sakkos, Eha Pärg, Piret Väinmaa, Raili Sule, Kaie Kant, Merike Toro, Ksenija Grabova, Mare Väljataga, Eve Pärnsalu, Mairo Marjamaa, Tiina Välja, Rene Keldo, Urmas Orunurm

Maht 192 lk.

Raamatu väljaandmist on toetanud Eesti Vabariigi Kultuuriministeerium, Eesti Kultuurkapital, Georg Otsa nim Tallinna Muusikakool.

Kohapeal on võimalik osta raamatut sõbrahinnaga 15.- eurot (tasumine sularahas).

Kõik huvilised on oodatud!

Lisainformatsioon:

Lembi Mets, lembi.mets@otsakool.edu.ee

Heida pilk raamatusse SIIT: