Otsa koolis tähistati õpetajate päeva parimate tunnustamisega

Suurim kunst õpetamise juures on äratada õpilases rõõmu loomingulisest eneseväljendusest ja tarkusest.

Albert Einstein (1879-1955)

4. oktoobril toimus Otsa kooli saalis õpetajate tunnustusüritus, kus kuulutati välja kooli aasta õpetajad ning tunnustati ja autasustati pikka aega koolis töötanud õpetajaid ja töötajaid.

2016. aastal pälvisid aasta õpetaja ja töötaja tiitli kompositsiooniõpetaja Tatjana Kozlova-Johannes, õppejuht ning matemaatikaõpetaja Mare Uritam ning praktikajuht ja saksofoniõpetaja Lauri Sepp.

Tänukirja pikaaegse ja tulemusliku töö eest koolis said Tarmo Johannes, Rene Keldo ning Aarne Saluveer. Tunnistuse ja teenetemärgi said teisipäevasel üritusel Virve Kaver, Mart Soo, Andres Paas, Andres Lemba, Vladima Jeremjan ning Tiit Juurikas.

Muusikaliste vahepalade eest kandsid hoolt kitarriduo Paula Pajusaar ja Taavi-Hans Kõlar, Monika Väliste flöödil ning Elisa Polov klaveril.