Otsa kooli muusikalaager-suvekursus Pärnus!

24. – 28. juulil toimub Pärnumaa Kutsehariduskeskuse (Niidupargi tn 12) ruumides esmakordselt kooli suvekursus, mis ühendab klassikalise ja rütmimuusika huvilisi pillimängijaid ja lauljaid.

Oodatud on muusikaõppurid alates 10. eluaastast. Õpe toimub erialas, ansamblitena ja ühendansambli/orkestrina. Võimalik on saada Alexanderi tehnika tunde värskelt diplomeeritud AT õpetajalt Iren Laidmalt. Soovi korral on võimalik korraldada ka TRE (tuntud stressimaandav tehnika) koolitus.

Hind: 100 eurot
Hinnas sisaldub:
Majutus Pärnu Kutsehariduskeskuse õpilaskodus
Soe söök kuni 3x päevas (saabumispäeval lõuna- ja õhtusöök, lõpupäeval hommikusöök)
Tunnid (hinnas 1 erialatund, 3 ansamblitundi ja orkestriproovid.).
Lõppkontsert toimub 28. juulil kell 12. Kursuse jooksul on võimalik korraldada väiksemaid esinemisi.

Lisatasu eest:
Erialatunnid (16 eurot/tund)
Alexanderi tehnika (10 eurot rühmatund, 16 eurot individuaaltund. Eriti soovitav õpetajatele. TRE koolitus toimub rühma täituvusel (vähemalt 10 soovijat) ja tasu lepitakse sõltuvalt rühma suurusest kohapeal kokku.

NB! Otsa kooli õpilastele erialatunnid ja Alexanderi tehnika rühmatund tasuta.

Õpetajatele pakub laager koolitusvõimalust (8 tundi päev). Hind õpetajatele 20 eurot/päev. Hind ei sisalda Alexanderi tehnikat.
Õpetajad, kes soovivad osaleda väiksemate laste huvitegevuses (nt ujumine, sportlikud mängud) või laagri korrapidajatena, saavad allahindlust.
Soovi korral võivad nooremate lastega tulla kaasa ka lapsevanemad (hind sama mis õpetajatel)

Kursuse viivad läbi Otsa kooli õpetajad.
Klassika: Tarmo Velmet (fagott); Jelena Elkind (klaver); Kirill Ogorodnikov (klassikaline kitarr); Tiina Välja (akordion); Lembi Mets (tšello); Kädi Plaas- Kala (klassikaline laul); Ivo Lille (saksofon); Reet Käärik (oboe), Meeme Saareväli (klassikaline kontrabass) ja külalisena Tiiu Peäske (viiul). Kui on soovijaid veel teistele erialadele, andke palun teada!.
Rütmimuusika pillid: Paula Pajusaar ja Taavi-Hans Kõlar
Rütmimuusika laul: Elis Roost

Täidetud registreerimislehed saata palun aadressile lembi.mets@otsakool.edu.ee 20. juuniks 2018. Registreerunutega võetakse ühendust.

Registreerimisleht õpilastele. (Kes soovib täita e-registreerimisvormi, saab seda teha siin.)

Registreerimisleht õpetajatele. (E-registreerimisvorm asub siin.)