Otsa kooli maailmamuusikalaager “MaailmaOtsas” tuleb taas!!!

MaailmaOtsas 2022″
 1.-5.märts 2022
Hetkel registreerudes on Sulle osalustasu soodushind 40€ (kuni 4. veebruarini), hiljem on osalustasu 50€.

NB!

• Toitlustus ja majutus hinna sisse ei kuulu (välja arvatud 4.03.-5.03. Valtus)
Lisaks, kui Sul on sõpru, kes tahaksid ka sellest mõnusast olemisest osa saada, siis palun jaga infot.
Ootame väga pärimusmuusika huvilisi noori alates vanusest 15 osalema!
Maailmaotsas FB (1).png
Laager toimub Otsa kooli saalis ning lõppkontsert koos lõpupeo ja ööbimisega Valtu Seltsimajas (Rapla maakond, Kehtna vald).
5 päeva täis:
– muusikat maailma eri paigust
– koosmängu suures ETNO-orkesteris
– improvisatsiooni
– tantsu
– jämmi õhtuid
– super häid muusikuid
– head tuju!

Osalemine COVID-tõendiga.
Osalejate arv on piiratud, seega kiirustagem. Registreerudes palun veenduge, et saate osa võtta kogu laagri aja.

REGISTREERU SIIN

Esialgne ajakava (võib veel muutuda):

T (1. märts) 10.00-17.00 lugude õppimine/arranžeerimine ja

19.00-20.30 tantsu workshop

K (2. märts) 10.00-18.00 lugude õppimine/arranžeerimine õhtul JÄMM

N (3. märts) 10.00-18.00 lugude õppimine/arranžeerimine

R (4. märts) 10.00-16.00 proov ja läbimäng + 16.00 sõit Valtusse

18.00 õhtusöök + Vaba lava + JÄMM (ööbimine Valtu spordimajas voodites)

L (5. märts) hommikul läbimäng

17.00 KONTSERT Valtu Seltsimajas, pärast seda on lõpupidu. Buss jõuab tagasi Otsa kooli juurde kell 21.00

Rohkem infot: https://otsakool.edu.ee/maailmaotsas/

FB event: https://fb.me/e/1e5mo5ANc

VIDEOD eelnevatest aastatest:

MaailmaOtsas 2019 – Eesti Vabaõhumuuseumis

MaailmaOtsas 2018 – Otsa koolis saalis

Laagri läbiviimisel kasutavad juhendajad Arno Tamm ja Maarja Soomre etno-metoodikat, mis põhineb materjali omandamisel kuulmise järgi. Osaleda saavad kõik erineva taustaga muusikud, kes mängivad mõnda pilli või laulavad. Kõikidest kohale tulnud pärimusmuusika gurmaanidest moodustub etno-orkester, mis annab 5-päevasele õppeperioodile korraliku lõppakordi VALTU SELTSIMAJAS (Rapla maakond, Kehtna vald) 5. märtsil suure KONTSERDIGA. Laagris osalevad lisaks Otsa koolile ka Elleri kooli õpilased ning noored muusikud üle Harjumaa.