Kool toetab Eesti Vähiliidu heategevuskontserti

Otsa kooli õpilased ja õpetajad esinevad neljapäeval, 9. novembril kell 19 Estonia Kontserdisaalis toimuval heategevuskontserdil “Elu armastan sind”, millega Eesti Vähiliit tähistab oma 25. sünnipäeva.

Unustamatuid armastuslaule esitavad Jaakko Ryhänen – ooperilaulja Soomest, Helen Lokuta, Kristel Pärtna ja Rene Soom (RO Estonia). Nele-Liis Vaiksoo, Sandra Nurmsalu, Karl-Erik Taukar ja Kalle Sepp. Esinevad kooli noored solistid.

Kontserdi esimeses pooles saadab soliste Otsa kooli sümfooniaorkester, dirigendiks Lauri Sirp. Teises pooles kooli bigband, eesotsas muusikajuhi ja dirigendi Siim Aimlaga. Kontserdi kunstiline juht on Arne Mikk (RO Estonia). Piletid on saadaval Piletilevis, saadud tuluga toetab liit võitlust rinnavähiga.

Kontserdi salvestab Eesti rahvusringhääling ja esimene saade, mille ajal on televaatajatel võimalik teha annetusi, on ETV-s eetris laupäeval, 11. novembril kell 19.35.

Kõik huvilised on neljapäeval oodatud head muusikat kuulama!