Otsa kool kutsub koolitusele-meistrikursusele

Tänavu 14. ja 15. oktoobril toimub koolitussarja “Miks ja kuidas” 11. kohtumine, kus oma teadmisi jagab Sibeliuse Akadeemia viiuliprofessor RĂ©ka Szilvay, kes viib viiuldajatele läbi meistrikursuse ning räägib spetsialistina pillimänguks kõige sobivamatest kehaasenditest. Saame teada:
– miks tekivad mängides pinged?
– miks me ei avasta oma mängupingeid õigeaegselt?
– milline seos on mängupingete ja kõlaprobleemide vahel?
– kuidas saab pillimängija tähele panna oma keha?
– kuidas jõuda tasakaalustatud ja vaba pillimänguni?

14. oktoobril toimub koolitus Nõmme Muusikakoolis (Pärnu mnt 320, Tallinn). Kogunemine on kell 10. Kell 10.30 loeng, kell 13-17 lahtised tunnid.
15. oktoobril oleme Otsa koolis. Kell 11-12 esinevad Réka Szilvay ja Irina Zahharenkova. Kell 12.30 jätkuvad lahtised tunnid.

Koolitus kestab kaks päeva (16 tundi). Osalustasu on 10 eurot.

Kuni 12. oktoobrini saab registreeruda aadressil eva.punder@otsakool.edu.ee. Palun selleks saata oma nimi, isikukood (koolitustunnistuse jaoks), kooli nimi ja teave, kas maksate ise või maksab kool. Lähemat infot jagab Eva Punder telefonil: 52 71816.

KOHTUMISENI!