Otsa kool 100 – Klassikasuuna galakontsert on ajalugu!

Eriline ja väga suur tänu parimale meeskonnale – galakontserdi produtsendid Lembi Mets ja Lauri Sepp, dirigent Ingrid Roose, solistid Monika-Evelin Liiv, Irina Zahharenkova, Maria Goršenina, Oksana Sinkova, Teodor Hirvoja, Karl Tipp ja Lea Valiulina, Andre Tõnnis ja Kadri-Ann Sumera, Dmitri Kurs, SaxEst koosseisus: Ivo Lille, Rene Laur, Lauri Sepp ja Sulev Sommer.

Otsa kooli vilistlaste sĂĽmfooniaorkester:

Ann Ă•un, Hardo Killing, Karmen Palusoo, Reet Käärik, Kirke Pertel, Mirjam Murd, Alvar Mölder, Taavi Reimets, Oliver Anni, Kristjan Mänd, Joosep Serva, Mihkel Oss, Kalmer Kiik, Samuel Jalakas, Kaarel Kroonmäe, Priit Zimmermann, Tanel Juksaar, JĂĽri Leek, Urmas Kõiv, Ivo Lain, Robert Markus Ridbeck, Rein Roos, Teodor Hirvoja, Lee Ann Madissoon, Eva Punder, Edeliis Kask, Katri Urke, Tatjana Jõeleht, Diana Voronina, Marelle Kivinukk, Merlin Porkma, Tiina Petrof, Katariina Linde, Anastassia Bulkina, Tiina Pangsep, Sirli Laanesoo, Kaur Kuurme, KĂĽlli Rauk, Maris Viisma, Kairi Pruul, Mari-Ellen Aaman, Ingel TagakĂĽla, Kerstin Tomson, Raido Lill, Ester Vain, Eleri-Sirje Treiman, Karin Sarv, Talvi Nurgamaa , Levi – Danel Mägila, Aike Randmann, Marta- Jaana Staskevitš, Andrus Vihermäe, Aleksandr Smirnov, Johanna Mängel, Lembi Mets, Meeme Saareväli, Hanna JĂĽrgenson, Tauno Ă•un, Martin Kullamaa.

Heli ja video: Rene Keldo, Kristjan-Robert Rebane, Saamuel Pedosk, konferansjee Maarja Mitt-Pichen, konferansjee tekstid Anita Maasalu, turundus Krista Kingo.

Suur tänu ja kummardus kõikidele õpetajatele, õpilastele, vilistlastele, sõpradele, külalistele!

Foto: Madis Sinivee