Õpilasvari Otsa koolis

Head uut aastat!

Sügise poole oli meil uhke võimalus võõrustada oma majas õpilasvarju. Täiesti uus ja äge kogemus meie jaoks!

Uue aasta positiivsete mõtete jada käimalükkamiseks jagame siinkohal Leenu muljeid meie koolist:
____________________________
Niipea, kui ma kooli sisse astusin, tundsin ma, nagu oleksin kohas, kuhu kuulun. Ma kartsin küll kohutavalt, kuid kõik inimesed, kellega koolis kokku puutusin olid nii sõbralikud ning soojad, et see hirm kadus peagi.

Iga tunni, mida jälgimas käisin, tegi huvitavaks just see, et iga õpetaja oli loomu poolest erinev. Oli näha, et nad ei teinud enda tööd ainult töö pärast vaid nad päriselt tahtsid õpilasi õpetada.

Ma mäletan, kui mulle näidati kooli raamatukogus olevat noodikogu ning ma lihtsalt seisin seal ja vaatasin neid riiuleid, mis olid põrandast laeni täis noote. See tundus kõik kuidagi nii imelisena.

Päeva lõpuks olin ma veendunud, et Otsa kool on just minule. Ma tahan seal õppida ning ma kavatsen anda endast parima, et sinna sisse saada!

Tahtsin Teid veelkord selle võimaluse eest tänada, et mind enda koolis vastu võtsite!

Aitäh Sulle, Leenu! Aitäh Sulle, Diana, et Leenu endale varjuks võtsid!
Aitäh kõigile neile toredatele soojadele inimestele meie majas ja et ka uus aasta oleks selle soojuse ja sõbralikkusega täidetud!

📸 Sulev Sommer