Õpilased varjutasid tunde

Töövarjupäev tõi kooli elevust, sest paljudel huvilistel avanes võimalus tulla vaatama, kuidas tunnid meie koolis välja näevad.
Nagu ütles Viljandi Gümnaasiumi õpilane Mari Piirisalu, tuli ta kooli väga kõrgete ootustega ja need ootused said täielikult täidetud. Sellest paremat hinnangut on väga raske tahta.

Viljandi Muusikakooli õpilane Liis Rull varjutas kooridirigenti Ksenija Grabovat. Tema hilisemad muljed olid: “Kooli õhkkond oli esimestest hetkedest peale avatud ja inspireeriv (ehk on asi selles, et kogu maja on täis muusikuid…). Väga põnev oli lisaks kolmele eripalgelisele erialatunnile jälgida ka näiteks seda, kuidas õppekooris sündis muusika õpilaste omavahelisest koostööst. Sain omajagu mõtteainet, kus ma ise aasta pärast õppida võiks, ja veel omamoodi meeneks üks kooripartituurigi. Igatahes võin kindla peale öelda, et minu kogemuste pagasisse lisandus eilsest igati tore varjutamiskogemus.”

Aitäh kõigile, kes päeva kauniks tegid!