Õpetajate päeva kontserdil tunnustati õpetajaid, kontserdi PILDIGALERII

5. oktoobri õhtul toimus Kadrioru lossis õpetajate kontsert, mille käigus õpetajatele jagati tunnustust ja tunnustati tööjuubelite puhul.

Haridus- ja teadusministeeriumi poolt said tänukirja pühendumuse ja tehtud töö eest:

• Eve Pärnsalu – Täname pikaajalise panustamise eest Georg Otsa nim Tallinna Muusikakooli rütmimuusika õppekogukonda.
  • Kristiina Väärmann – Täname pühendunud panustamise eest Georg Otsa nim Tallinna Muusikakooli üldharidusainte õppesse ja õpilaste silmaringi avardamise, aruetlemisvõime arendamise ning muukeelsete õpilaste eduka integreerimise eest Eesti kultuuriühiskonda.
  • Lauri Sepp – Täname erialase pühendumise ja Georg Otsa nim Tallinna Muusikakooli mainekujunduse eest nii õpetaja kui kooli kontserdikorraldajana.

Samuti tänati ja tunnustati tööjuubeli puhul!

• Helle-Veera Loide 50.
  • Katrin Naan 35.
  • Lembi Mets 35.
  • Tiit Juurikas 30.
  • Vladima Jeremjan 30.
  • Hain Hõlpus 25.
  • Tiina Välja 25.
  • René Keldo 15.
  • Tarmo Johannes 15.
  • Merle Rand 15.
  • Urmas Orunurm 10.
  • Tiit Saluveer 10.
  • Ara Yaralyan 10.
  • Bert Pringi 10.

Palju õnne kõigile, kes on olnud märgatud ja teevad oma tööd igapäevaselt suure pühendumusega!

PILDIGALERII LEIAD SIIT: