Õhtumuusika kontsert “Muutuste tõmbetuules” (1940 – 1970) PILDIGALERII!

10. detsembril kell 19 Mustpeade Maja Valges saalis

ÕHTUMUUSIKA KONTSERDID on Otsa kooli juubelisündmuste sari, kus klassikasuuna õpilased-õpetajad teevad kummarduse erinevatele ajaetappidele kooli ajaloos.

MUUTUSTE TÕMBETUULES (1940 – 1970)

15. november 1944. Mustpeade maja saalis alustavad piduliku aktusega õppetööd Tallinna Riiklik Konservatoorium ning selle juurde kuuluv Tallinna Riiklik Muusikakool – Georg Otsa nimelise Tallinna Muusikakooli otsene eelkäija. Täna, 75 aastat hiljem oleme Mustpeade maja saalis, et heita pilk Otsa kooli ajalukku aastatel 1940–70, mis vaatamata oma heitlikkusele tõid Eesti muusikamaastikule hulgaliselt andekaid muusikuid. Kontserdi kava on kokku pandud just nende heliloojate muusikast, kes antud perioodil tollase Tallinna Riikliku Muusikakooliga kuidagiviisi seotud olid.

Kontserdi PILDIGALERII leiad SIIT:

Fotod: Sulev Sommer