Meie koolipsühholoog pakub kõigile tuge!

Praegusel keerukal ajal on tähtis teada, et oleme üksteise jaoks igapäevaselt olemas – kuigi küll mitte üksteise kõrval olles vaid hoopis tehnilisi vahendeid kasutades, kuid siiski OLEMAS.

Kuna oleme praegu sunnitud olema väga palju üksi oma mõtete ja emotsioonidega, siis meie koolipsühholoog Annaliis Tiidus pakub ka omapoolset tuge muremõtete lahjendamiseks. Palun olge head ja kirjutage talle annaliis.tiidus@otsakool.edu.ee ning saate kokku leppida mooduse, kuidas suhtlema hakkate – on selleks siis telefon, Skype või mõni muu elektrooniline vahend.

Panen kõigile südamele, et ärge palun jääge oma tekkinud/tekkivate muredega omapäi vaid andke sellest teada kellele õigeks peate, on see siis kaasõpilane/kolleeg, õppenõustaja/õppejuht, koolipsühholoog või mina – kõik me oleme omavahel tugigrupp ja toetame üksteist, et püsiksime vaimselt võimalikult terved.

Maarika Terep
personalijuht