Madis Aasalo saavutas rahvusvahelisel konkursil “Kaunas Sonorum” III koha

2. – 6. detsembril 2019 toimus Kaunases (Leedu) V rahvusvaheline konkurss “Kaunas Sonorum”. Tegemist on suure osalejate arvuga konkursiga, mis toimus samaaegselt viies rühmas ja viies eri konkursipaigas. Konkursi kategooriad olid klaver, keelpillid, puhkpillid, laul ja akordion.
Viiendat rahvusvahelist klassikalise muusika konkurssi “Kaunas Sonorum” korraldavad Kaunase Linnavalitsus, Kaunase Vaimulik muusikakool, Kaunase I Muusikakool, Kaunase Aleksandras Kacanauski Muusikakool ja Kaunase Mikas Petrauskase Muusikakool. Konkurss toimub iga kahe aasta tagant. Konkursil osales ligikaudu 500 mängijat.
Meie koolist osales Madis Aasalo (õp Ralf Taal), kes saavutas oma vanusegrupis III koha.
Madis osales rahvusvahelisel konkursil esimest korda ja ta esitas konkursil Arvo Pärdi Sonatiini nr. 2 op.1, Ludwig van Beethoveni Klaverisonaat nr 21, C-duur “Waldstein” I osa ja Ferenc Liszti Ungari rapsoodia nr. 4.

PALJU ÕNNE!

FOTO: http://www.tmkk.edu.ee/