MaailmaOtsas kutsub Teid osa saama rännakust maailma eri paikadesse!

27. veebruarist – 3. märtsini toimub Georg Otsa nimelises Tallinna Muusikakoolis teist korda pärimusmuusika laager MaailmaOtsas, kuhu tulevad kokku noored, kellel on huvi traditsioonilise eesti ja teiste maade muusika vastu. Nelja päeva jooksul omandatakse etnolaagrile omases formaadis ehk kuulmise järgi ära erinevad pillilood ja laulud ning tehakse üheskoos juhendajatega nendest seaded. Laagri lõpuks moodustub osalistest 30-liikmeline etno-orkester ning lõppkontsert toimub 3. märtsil Eesti Vabaõhumuuseumis.

Soojenduseks ja sisseelamiseks kutsume teid kõiki kuulama avatud peaproovi sellel laupäeval kell 17.00.
Kavas on nii eesti kui ka teiste maade muusikat!

Laagri juhendajateks on sellel aastal Otsa kooli õpetaja ja pärimusmuusik Maarja Soomre ning Tartu Elleri Muusikakooli pärimusmuusika osakonna juhataja Arno Tamm.

Sissepääs TASUTA!

Rohkem info leiad SIIT: