VAATA! Otsa kooli õpilased esitavad Queeni “Bohemian Rhapsody”

Georg Otsa nim Tallinna Muusikakooli 2020/2021 õppeaasta 3. kursuse (RM ja KL laulmine) lavalise liikumise lõputöö (õpetaja Kristin Murula)

• Koreograaf (idee autor): Kristin Murula
  • Režissöör / Operaator: Sander Lebreht
  • Vokaaljuhendaja: Mare Väljataga
  • Lauljad: Natalja Zaugarova, Joosep Järve, Ingel Marlen Mikk, Semjon Greef, Marta Arula, Viktoria Lõkova, Uliana Olhyna, Darja Guseinova.
  • Assistendid: Maribel Ermel ja Taniel Kuntu
  • Valguskunstnik: Dmitri Mosendz
  • Grimmerijad: Birgit Tikk, Kaarin Helene Kiisler, Karoliina Villem, Lauraliis Pihu, Merili Saks, Merlin Toovis

Täname: Grimmikool , Tallinna Ülikooli Balti filmi, meedia ja kunstide instituut (BFM), Rahvusooper Estonia kostüümilaenutus, Vene Kultuurikeskus

Õpetaja Kristin Murula:
„Bohemian Rhapsody” video sai tehtud Otsa kooli lavalise liikumise tunni raames. Kogu protsessi eesmärk oli panna lauljad nii laulma kui tantsima, et nad kontrolliksid samaaegselt enda kehalist hoiakut, liigutuste amplituuti kui ka vokaalset tehnikat. Kuna materjal tundus huvitav ja intrigeeriv, tekkis môte sellest video teha, et õpilased saaksid ka kogemuse, kuidas ennast rakendada tavapärasest ruumist väljas, teha võimalikult kontsentreeritult võttepäev ja olla professionaalne.

HEAD VAATAMIST ja KUULAMIST JAGAMIST!