Ava alamenüü

Kooriproovi edukas planeerimine ja teostamine

AEG: 21. september, 6. oktoober ja 16. november 2019

KOHT: Georg Otsa nimeline Tallinna Muusikakool

Grupi suurus: 10 inimest

Nõuded õpingute alustamiseks: Muusikaline algharidus

Sihtrühm: Huvikoolide muusikaõpetajad vanuses 50+ või erialase tasemehariduseta koorijuhid ja huviringide juhendajad

Koolitaja: Heli Jürgenson – Otsa kooli kauaaegne õpetaja, Eesti Kooriühingu mentor, koolitaja, Rahvusooper Estonia koormeister (2001-2011), Eesti Filharmoonia Kammerkoori koormeister (alates 2011), Eesti Koorijuhtide Liidu juhatuse esimees, laulupidude üldjuht.

Koolituse teemad:

• Dirigeerimistehnika tähtsus.
  • Dirigendi žestide põhimõtted ja iseloom: väljenduse ökonoomsus, täpsus, otstarbekus, rütmilisus jne.
  • Praktiline töö läbi manuaaltehniliste tüüpvõtete harjutuste
  • Kooriproovi ettevalmistamine. Kooriproovi läbiviimise efektiivsemad võtted
  • Ettevalmistus kontserdiks ja hooaja planeerimine

NB! Registreerumisega ei ole te automaatselt koolitusgruppi arvatud. Rohkemate registreerunute puhul on eelistatud kõige paremini koolituse sihtrühmale vastavad soovijad.

Koolitusel osalejatele saadetakse täpsem ajakava.

Kursuse hind: TASUTA

Koolitus toimub Euroopa Sotsiaalfondi toetatava tegevuse „Täiskasvanuhariduse edendamine ja õppimisvõimaluste avardamine“ raames.

Õppekavaga saad tutvuda SIIN.