Kool võõrustas klaveriansamblite festivali

Laupäeval, 3. veebruaril oli Otsa kooli saal pilgeni täis noori klaveriõpilasi ja nende õpetajaid. Toimus 20. klaveriansamblite festival “Allegro” juubelifestival. Ürituse avasõnad lausus meie direktor Ivo Lille.

Oma asutamisajast alates 20 aastat tagasi on see liikumine ja festival olnud väga populaarne ja rahvarikas ning nüüd on hea meel, et tema koduks on meie Otsa kool.

Meie õpilastest esinesid klaveri eriala I kursuse õpilased Kristina Kavelitš ja Robert Telpt, klaveri eriala III kursuse õpilane Hambardzum Kechek ansamblis oma õe Lusinega, Karl Aleksander Sirp ja Teodor Hirvoja ning õpetajad Maie Koldits ja Jelena Elkind erinevates ansamblites. Kokku oli tulnud klaverilapsi ja nende õpetajaid lisaks meie koolile veel Lasnamäe, VHK muusikakooli, Jõelähtme, Paldiski, Narva Kreenholmi, Aseri, Tartu II, Paide, Ahtme, Türi muusikakoolidest, huvikeskusest “Kullo”, Tallinna Muusikakeskkoolist, Püha Johannese koolist ja Lia Traksi klaveriklassist.

Toreda ürituse korraldajate hulgas on ka meie õpetajad: Maie Koldits – kes oli üks selle liikumise algatajaid, Jelena Elkind ning teised suurepärased korraldajad on Jõelähtme muusika ja kunstikooli direktor Tiina Muddi, Paldiski kooli õpetaja Veera Nöps ja Lasnamäe muusikakooli õpetaja Anu Pärn.

Vaata pilte kooli Facebooki-lehelt.