Kroonika

XXXVI 2020
laureaadid:
PAULA PAJUSAAR
TAAVI-HANS KÕLAR
VELLE TAMME
EKE ALLIKVERE
KRISTINA BIANCA RANTALA
eripreemiad:
LAURI KADALIPP
UKU KÜBAR
JAKOP KAARMA

TAGASI ÜLES

XXXV 2019
laureaadid:
MARIANNE LEIBUR
KRISTJAN JÄRVAN
KRISTINA BIANCA RANTALA
JAKOB KAARMA
eripreemiad:
RAHEL TALTS
ALLAN KALJASTE
RAIN RÄMMAL
ELINA SALUMÄE
PAULA PAJUSAAR

TAGASI ÜLES

XXXIV 2018
laureaadid:
PAULA PAJUSAAR
KARL TAMMARU
KRISTINA BIANCA RANTALA
eripreemiad:
JAKOB KAARMA
JOOSEP TALUMAA
INGA TISLAR
ALLAN KALJASTE

TAGASI ÜLES

XXXIII 2017
laureaadid:
ANDRO URB
MADLI AINSALU
ANETT TAMM
eripreemiad:
MAARJA AARMA
KRISTEL LAAS
KASPAR TAMBUR

TAGASI ÜLES

XXXII 2016
laureaadid:
BRITTA VIRVES
JAKOP KAARMA
ERVIN SOKK
eripreemiad:
MADLI AINSALU
MAARJA AARMA
PIRET PAJUSAAR

TAGASI ÜLES

XXXI 2015
laureaadid:
PILLE-RITE REI
JANNO TRUMP
PILLE-RITE REI
eripreemiad:
KALLE PILLI
JAKOP KAARMA
VAHUR KUBJA
JOONATAN NÕGISTO
KASPAR TAMBUR

TAGASI ÜLES

XXX 2014
laureaadid:
MARTEN KUNINGAS ja RAUL OJAMAA
PILLE-RITE REI, LO ERSARE
KRISTJAN-ROBERT REBANE
eripreemiad:
KALLE PILLI ansambel
STEFANIA AIRAPETJAN
KATRIN-MERILI POOM

TAGASI ÜLES

XXIX 2013
laureaadid:
PENT JÄRVE
LAUR TELLISKIVI
KARL HELMESTE, MARIS ALJASTE
PIRET PAJUSAAR
VIVELI MAAR
eripreemiad:
MARIA GERTSJAK
MARTIN-EERO KÕRESSAAR
RAUNO PELLA

TAGASI ÜLES

XXX 2014
laureaadid:
MARTEN KUNINGAS ja RAUL OJAMAA
PILLE-RITE REI, LO ERSARE
KRISTJAN-ROBERT REBANE
eripreemiad:
KALLE PILLI ansambel
STEFANIA AIRAPETJAN
KATRIN-MERILI POOM

TAGASI ÜLES

XXIX 2013
laureaadid:
PENT JÄRVE
LAUR TELLISKIVI
KARL HELMESTE, MARIS ALJASTE
PIRET PAJUSAAR
VIVELI MAAR
eripreemiad:
MARIA GERTSJAK
MARTIN-EERO KÕRESSAAR
RAUNO PELLA

TAGASI ÜLES

XXVIII 2012
laureaadid:
KASPAR ULJAS
LEE TAUL
JANNO TRUMP
eripreemiad:
MARIS ALJASTE
PEEP KALLAS
TAAVI TOOMSALU
KAIA OIDEKIVI
KAAREL KUUSK

TAGASI ÜLES

XXVII 2011
laureaadid:
MARIA VÄLI
MARIS ALJASTE
KASPAR ULJAS
eripreemiad:
MADIS MUUL
MARTIN KUUSK
MARIS ALJASTE

TAGASI ÜLES

XXVI 2010
laureaadid:
MINGO RAJANDI
PEEDU KASS
LIINA SAAR
tunnustuspreemiad:
MAI JÕGI
LIINA SAAR
Peedu Kass 005

TAGASI ÜLES

XXV 2009
laureaadid:
RAIMOND MÄGI
TUULI TAUL
MINGO RAJANDI
eripreemiad:
SIIM USIN
LAURA JUNSON
Ansamblipreemiad – Flavor ja Ajavares

TAGASI ÜLES

XXIV 2008
laureaadid:
UKU SUVISTE ja MAIRO MARJAMAA
TUULI TAUL
SIIM PETSER
eripreemiad:
MERJE KÄGU ja ALEKSANDRA ANSTAL
MAIRO MARJAMAA
TÜ Viljandi Kultuuriakadeemia kammerkoor

TAGASI ÜLES

XXIII 2007
laureaadid:
KADRI VOORAND
TUULI TAUL
KRISTJAN MAZURTCHAK
eripreemiad:
PIRET LAIKRE
TUULI TAUL
RAIMOND VIRSA

TAGASI ÜLES

XXII 2006
laureaadid:
DAGNE ESKOR
SILVER SEPP
KADRI VOORAND
eripreemiad:
JULIA ANSTAL
HOLGER MARJAMAA
KADRI VOORAND
MARET ALANGO

TAGASI ÜLES

XXI 2005
laureaadid:
JULIA ANSTAL
UKU SUVISTE
KADRI VOORAND-RAIVI ROHUMETS
eripreemiad:
KADRI VOORAND-RAIVI ROHUMETS
ALEKSANDRA ANSTAL
DANIIL ŠALAGAJEV-JEVGENI RÕBAKOV
EDA SEPPAR

TAGASI ÜLES

XX 2004
laureaadid:
HELIN-MARI ARDER
TEET RAIK
PIRET LAIKRE
eripreemiad:
MARI LEEMET
SVEN REITEL
UKU SUVISTE

TAGASI ÜLES

XIX 2003
laureaadid:
PIRET LAIKRE
HELIN-MARI ARDER
TEET RAIK
eripreemiad:
EVELIN SEPPAR
KATRE RANDMAA
HELEN TARTES
HELIN-MARI ARDER
TEET RAIK
KRISTJAN MAZURTŠAK

TAGASI ÜLES

XVIII 2002
laureaadid:
MARKO MÄGI
TÕNU LAIKRE
PIRET OTSLA
eripreemiad:
MARKO MÄGI
KIRILL ADÕLIN
ELE MILLISTFER

TAGASI ÜLES

XVII 1999
laureaadid:
ANDRANIK KECHEK
RAUN JUURIKAS-OLEG PISSARENKO
eripreemiad:
RENE TAMM
ALFIA KAMALOVA
KÄRT KALJASPOOLIK
LIRIKE VAHER

2000-2001.a.
ei toimunud

TAGASI ÜLES

XVI 1998
laureaadid:
THEMURI SULAMANIDZE
PRIIT PRUUL
eripreemiad:
MARIA FAUST
TAUNO AINTS
ELE MILLISTFER
MIHKEL METSALA

TAGASI ÜLES

XV 1997
laureaadid:
THEMURI SULAMANIDZE
KAIRE VILGATS
eripreemiad:
KADRI KOPPEL
KARIN HALLINGU
PIIA PILIPENKO

TAGASI ÜLES

XIV 1996
laureaat
KADRI KANTER
diplomid ja eripreemiad:
KELLI UUSTANI
KOIT TOOME
MIHKEL LAUR
SIIRI KRAVTSOV

TAGASI ÜLES

XIII 1995
laureaat
KADI UIBO
diplomid ja eripreemiad:
RANNO NURMSAAR
TIIT KÄOSAAR
ARGO TOMEL
KELLI UUSTANI
KOIT TOOME
RAUN JUURIKAS
MIHKEL MÄLGAND

TAGASI ÜLES

XII 1994
laureaat
HILLE SILLAOTS
diplomid ja eripreemiad:
URVE ROHTSALU
SIIRI KRAVTSOV
RISTO REBANE
MEEME KUDU
ILJO TOMING

TAGASI ÜLES

XI 1993
laureaadid:
KELLI UUSTANI
ANN-LIIS ANIKO
diplomid ja eripreemiad:
KALLEKLEIN
RISTO REBANE
ERKKI REIMANN
JOOSEP SANG

TAGASI ÜLES

X 1992
laureaadid:
KELLI UUSTANI
PRIIT LÄTTIK
diplomid ja eripreemiad:
NEEME ARRAS
TÕNIS TÜÜR
RISTO REBANE
JAAK SOOÄÄR
GERT KERDE
RANNO NURMSAAR
ANNELI TÕEVERE
KALLE KLEIN
PRIIT LÄTTIK

TAGASI ÜLES

IX 1991
laureaat
TÕNIS TÜÜR
diplomid ja eripreemiad:
YVETTA REINSALU
RISTO REBANE
TÕNIS LEEMETS
KALLE KLEIN
NATALIA VINNITSKAJA

TAGASI ÜLES

VIII 1990
laureaadid:
TÕNIS TÜÜR
RANNO NURMSAAR
diplomid ja eripreemiad:
JAAK SOOÄÄR
PRIIT LÄTTIK
JAANUS NURMOJA
KALLE KLEIN
RISTO REBANE
MARJU POKBINDER

TAGASI ÜLES

VII 1989
(lauljatele)
laureaadid:
KERSTI KUUSK
JAAN KILLING

TAGASI ÜLES

VI 1988
laureaat
ÜLO MÄLGAND
diplomid ja eripreemiad:
JAAK SOOÄÄR
IMRE SOOÄÄR
ANDRES RAAG
KERSTI KUUSK
BENNO AAVA

TAGASI ÜLES

V 1987
laureaat
KÜLLI-KATRI KIRBER
diplomid ja eripreemiad:
ELO TOODO
KÄRT TOMINGAS
RAIVO TAFENAU
KADI-SIGNE SELDE
MATI PÕDRA

TAGASI ÜLES

IV 1986
laureaadid:
ÜLO MÄLGAND
KALLE VILPUU
diplomid ja eripreemiad:
URMAS LATTIKAS
MARGUS MARTMAA
MERIKE MÕKSI
PEARU PAULUS
URMAS KÕIV

TAGASI ÜLES

III 1985
laureaadid:
AAP KOHA
KALLE VILPUU
diplomid ja eripreemiad:
PIRET PORMEISTER
MERIKE MÕKSI
KADRI HUNT

TAGASI ÜLES

II 1984
laureaadid:
URMAS LATTIKAS
KAIDO SUSS
diplomid ja eripreemiad:
MERIKE MÕKSI
ELO TOODO
URMAS LATTIKAS
TOOMAS VANEM
SIIRI KÄND

TAGASI ÜLES

I 1983
laureaadid:
URMAS LATTIKAS
HELI KALBERG
KAIDO SUSS
ENN PAJUPUU
diplomid ja eripreemiad:
KARE KAUKS
TAUNO SAVIAUK
ELO TOODO
TOOMAS RULL