Konkurss Round Table klubi auhindadele

Konkursi eesmärgiks on välja anda aastane stipendium, publiku preemia ja eripreemiad Otsa kooli õpilastele Round Table klubi RT5 Tallinn Nord ja Otsa kooli poolt ning publiku hääletuse põhjal.

Eelvoorus võivad osaleda kõik Otsa kooli õpilased (põhiõpe, eelõpe ja jätkuõpe). Kava pikkuseks on maksimaalselt 6 minutit.
Konkursile registreerimise lõpptähtaeg on 3. oktoober 2017. aastal. Registreerida saab e-posti teel kõikidele õpilastele saadetud tabelisse. Esineda võib nii solisti kui ansamblina, kuid ansamblis peab solisti roll olema selgelt eristatav.

Kooli õpetajatest koosnev žürii valib välja finalistid, kes esinevad konkursi finaalis KUMU auditooriumis.

Finalistid ja ka eelvoorust osavõtjad saavad võimaluse esineda:
1) 11. oktoobril kell 18 toimuval kammermuusika kontserdil Kaurikoolis, Rakveres
2) 12. oktoobril kell 12.30 toimuval Lõunamuusika kontserdil EELK Tallinna Jaani kirikus
3) 18. oktoobril kell 15 toimuval Otsa kooli Muusikapäeval Lihula Muusikakoolis.
4) Võimalikel koolikontsertidel.

Ootame aktiivset registreerimist mõlemalt kooli muusikasuunalt.

Lauri Sepp/praktikajuht