Klaveriõpilased edukad koolidevahelisel pianistide konkursil

Meie kooli klaveriosakonna õpilased saavutasid väga häid tulemusi koolidevahelisel pianistide konkursil Tartu Elleri koolis. I kursuse / IX klassi kategoorias sai I koha ja laureaadi nimetuse Anastassia Mjassojedova (õp Ülle Sisa). Anastassia sai ka eripreemia parima Bachi esituse eest. II kursuse / X klassi kategoorias sai I koha ja laureaadi nimetuse Karl Reimand (õp Ülle Sisa) ning III koha ja laureaadi nimetuse Arina Makarenko (õp Ülle Sisa).
I kursuse / IX klassi kategoorias said diplomi Maria Hommik (õp Piret Väinmaa) ja kiituskirja Maria Harkina (õp Jelena Elkind). II kursuse / X klassi kategoorias sai diplomi Jekaterina Tšernõševa (õp Ia Remmel) ning IV kursuse / XII klassi kategoorias said diplomi Ilona Dudnik (õp Ülle Sisa, Ia Remmel), Olga Kreiter (õp Piret Väinmaa), Jelizaveta Leonova (õp Ia Remmel) ja Elisa Polov (õp Inga Arro).
Konkurss toimus 27. – 28. jaanuarini. Žüriis hindasid noori mängijaid Lembit Orgse (esimees), Piret Habak (TMKK), Ia Remmel (Otsa kool) ja Ruth Ernstson (Tartu Elleri kool).

Kogutulemused: