Kammeransamblid jõudsid „In Corporel“ parimate sekka

Möödunud nädalavahetusel toimus EMTA kammersaalis 11. rahvusvaheline noorte kammermuusika konkurss-festival „In Corpore“, millest võtsid osa ka Otsa kooli tublimad kammeransamblid.  Läbi tiheda koolisisese konkursisõela pääsesid sellele prestiižsele festivalile alljärgenvad ansamblid:

• Kerit Ilves – Monika Väliste – Olga Kreiter, õp. Andres Paas (esitasid Miguel del Aguila trio „Seducción“);
  • Mirjam Murd – Meeri Kraas, õp. Reinut Tepp (esitasid kaks osa C. Ph. E. Bachi g-moll sonaadist);
  • Laura Klesment – Grete Ly Pindma, õp. Andres Paas (esitasid esimese osa E. Elgari sonaadist viiulile ja klaverile).

Festivali žürii valis parimate hulka ka meie trio Ilves-Väliste-Kreiter, kes sai ihaldatud õiguse esineda ka festivali mainekal lõppkontserdil koos Peterburi, Riia, Tallinna ja Tartu noorte muusikutega.

Oli põnev festival, kus sai kuulda hulga heal tasemel esitusi. Palju õnne kõigile!

Andres Paas,
pianist, kammeransambli ak pedagoog