​​​​​​XII Eesti noorte keelpillimängijate konkurss-festival 2021, Youtube’i ülekanne

XII Eesti noorte keelpillimängijate konkurss-festival 10.–13. november 2021

​​XII Eesti noorte keelpillimängijate (viiul, vioola, tšello, kontrabass) konkurss-festival toimub 10. – 13. novembrini 2021. aastal Heino Elleri Muusikakoolis, Tallinna Muusikakeskkoolis ja Georg Otsa nimelises Tallinna Muusikakoolis.

​MUUDATUSED
​Seoses üha karmistuvate piirangutega otsustas Eesti Keelpilliõpetajate Ühingu juhatus konkurss-festivali korraldada seekord kolmes koolis kolmel eri päeval. Žürii kuulab kohapeal, Youtube`i kanalil on otseülekanne ja see jääb järelvaadatavaks novembri lõpuni.

Kolmapäeval, 10. novembril esinevad Georg Otsa nimeline Tallinna Muusikakooli saalis Otsa kooli, Vanalinna Hariduskolleegiumi, Rakvere, Nõmme ja Tallinna muusikakoolide õpilased.
​Publiku osalemine (lapsevanem jt): ei ole lubatud (isegi kui on olemas ​COVID tõend)

Neljapäeval, 11.novembril esinevad Tallinna Muusikakeskkooli aulas Tallinna Muusikakeskkooli õpilased. Publiku osalemine: vajalik COVID tõend

Reedel, 12. novembril esinevad Heino Elleri Muusikakooli Tubina saalis Tartus Elleri kooli, Viljandi, Türi ja Põltsamaa muusikakooli õpilased. Publiku osalemine: vajalik COVID tõend

​Žürii: Sandis Šteinbergs, Arvo Haasma, Indrek Leivategija​