Anti Marguste mälestusõhtust

6. aprillil 2016. a toimus Otsa kooli saalis muusikateooria ja kompositsiooni osakonna eestvõtmisel

koostöös koorijuhtimise, keelpilli ja klaveri osakonnaga kooli kauaaegse pedagoogi ja helilooja Anti Marguste mälestusõhtu. Kohal olid paljud endised ja praegused kolleegid, vilistlased, perekonnaliikmed ning hulk huvilisi õpilasi.

Kõlas Marguste koori- ja instrumentaalmuusika ning mälestusi jagasid Tuule Kann ja Riina Roose, kelle eeslaulmisel lauldi ka ühiselt mitmeid rahvalaule, mida Marguste oma tundides õpetas. Sõnavõttudega meenutasid ja avasid Marguste erinevaid külgi endine Otsa kooli kirjandusõpetaja Aino Villand ja Eesti Kontserdi produtsent Neeme Punder.

Õhtu lõpetas keelpillikvintett reekviemliku teosega „Eleegia“, mis valmis Margustel 2015. aastal ja kõlas selles koosseisus esmaettekandena.

Aitäh kõigile osalejatele värvika ja meeleoluka õhtu eest!