Aasta INSPIREERIVAIMATE INIMESTE valimine!

Õpetajate päev on kohekohe tulemas ja koolides on väga ilus tava tänada sel päeval inimesi, kes inspireerivaid meid igapäevaselt olema innustatud, uudishimulikud, õpihimulised, loovad ja lihtsalt head inimesed.

Seoses sellega käivitame tänasest kuni järgmise nädala neljapäevani (26.09-03.10.2019) üle-koolilise Otsi-Leia-Tunnusta operatsiooni, mille käigus otsime oma koolipere hulgast üles need ÕPETAJAD, KONTSERTMEISTRID, KOOLIKAASLASED ja TÖÖTAJAD, keda soovime eriliselt tunnustada ja tänada õpetamise, märkamise, hoolimise, suunamise, panustamise, aktiivsuse, vabatahtlikkuse, abistamise ja toetamise eest.

Alates tänasest on fuajees valvelaua juures punane kast kirjaga “Vali mind!” ja samas kohas ka valimissedelid, millel on olemas kõik valitavad nominatsioonid. Täida iga rida just selle inimese nimega, kes on Sind sellel aastal inspireerinud ning kindlasti ära unusta ka eripreemia väärilist erilist inimest – kõigi jaoks on kuskil keegi:)

Kõik nominendid kuulutame välja õpetajate päeva aktusel 04.10 kell 15.00, kus jagame kätte ka tunnustused koos tänukirjadega.

Märkame ja täname!
Maarika Terep