Pühapäeval, 30. mail toimub Uno Naissoo loomingu- ja interpretatsioonikonkursi finaalkontserdi otseülekanne YouTube kanalil!

37. Uno Naissoo loomingu- ja interpretatsiooni konkursi

FINAALKONTSERT

Pühapäev, 30. mai 2021 kell 14.00 Otsa kooli saalis

NB! Kehtivate piirangute tõttu publikut saali ei lubata, kontserti saab jälgida Youtube’i kanali kaudu SIIT:

Finaalkontserdi KAVA leiad SIIT:

37. Uno Naissoo loomingu- ja interpretatsioonikonkursi finaali jõudsid järgmised võistlustööd:

• Café For The Moods
  • Flow

• In The Meantime
  • Just Say
  • Kui öösel ringi käid
  • Seven Dwarfs
  • Side Effects
  • Step Up Your Love
  • Südames
  • Take It All
  • Vaaterattal

Konkursi žürii koosseisu kuuluvad:

• Ivo Heinloo
  • Priit Pajusaar
  • Taavi Hans Kõlar
  • Marti Tärn
  • Danel Pandre

Auhinnafond:

• Eesti Kultuurkapital – kokku 1200 EUR, jaotus žüriilt
  • Eesti Esitajate Liit – 2000 EUR loomestipendiumitena, jaotus žüriilt
    ERIAUHINNAD muusikakauplustelt
  • PVX Music, Stanford Music, Sound&Light, Kayan Sound

Koostööpartnerid ja toetajad:

Eesti Esitajate Liit, Eesti Kultuurkapital, Jazzkaar, Heino Elleri nimeline Tartu Muusikakool, Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia, kauplus PVX Muusik, kauplus Stanford Music, kauplus EW „Sound & Light, Kayan Sound jt.

Uno Naissoo konkurss on traditsiooniline Georg Otsa nim Tallinna Muusikakooli poolt korraldatud loomingu- ja interpretatsioonikonkurss. Uudisloomingulistele võistlustöödele (laulud ja instrumentaalpalad) žanrilisi piiranguid ei ole. Tänavu toimub konkurss juba 37. korda.

Rohkem infot: https://otsakool.edu.ee/kontserdid-konkursid/uno-naissoo-konkurss/

Uno Naissoo 37. loomingu- ja interpretatsioonikonkurss