Selgusid Round Table 5 Tallinn NORD klubi stipendiumi laureaadid 2019 ja PILDIGALERII!

24. korda toimus konkurss-kontsert Round Table 5 Tallinn NORD klubi aastastipendiumile.

Neljapäeval, 24. oktoobril 2019 KUMUs toimunud Round Table’i klubi finaalkontserdil võitis publikupreemia – õppimist toetava stipendiumi – rĂĽtmimuusika akordioni õpilane Mihkel Mäekalle.

Eripreemiad läksid sedakorda Hannah Tuulasele (viiul) ja Kelly Johannesele (kitarr) palade “Kashmir” ja „Tahan lennata“ eest ning OÜ Katusekohvik andis eripreemia Elina Salumäele laulu “The Seed” esitamise eest.

Samuti jagas auhindu Otsa kooli esindus (žüriisse kuulusid Lauri Sepp, Reet Sukk, Maarja Soomre ja Katre Merilaid), andes välja eripreemiad Triin Metsheinale (vokaal ja klahvpillid), Andre Tõnnisele (klassikaline laul) ja Helery Kõrvemaale (altsaksofon).

Palju õnne!

Otsa kooli õpilaste toetuseks loodud konkurss toimus juba 24. korda. Konkursi eesmärgiks on anda õpilastele võimalus esineda suuremale publikule väljaspool kooli, rikastades seeläbi noorte muusikute lavakogemust.

Konkursi korraldajaks on klubi Round Table 5 Tallinn NORD, mis kuulub 1927. aastal Inglismaalt alguse saanud heategevust toetavasse liikumisse. Tänaseks tegutseb Round Table 58 riigis. Eestis on loodud kokku 13 klubi, mis asuvad Tallinnas, Tartus, Pärnus, Paides, Kuressaares, Haapsalus ja Kärdlas.

Aitäh Round Table’ile konkursi toetamise eest!

Round Table’i konkursi 2019. aasta finalistid olid:

• Madis Aasalo
  • Johanna Maria Kasuk