ROUND TABLE’i stipendiumikonkurss toimub juba 24. korda.

ROUND TABLE’i stipendiumikonkurss 2019

Neljapäeval, 24. oktoober kell 19.00 KUMU auditooriumis

Otsa kooli õpilaste toetuseks loodud konkurss toimub juba 24. korda. Konkursi eesmärgiks on anda õpilastele võimalus esineda suuremale publikule väljaspool kooli, rikastades seeläbi noorte muusikute lavakogemust.

Round Table`i konkursi 2019. aasta finalistid on:

• Madis Aasalo (klaver)
  • Johanna Maria Kasuk(kontrabass)
  • Andre Tõnnis (klassikaline laul)
  • Heli Song (viiul)
  • Marii Prii (viiul)
  • Helery Kõrvemaa (altsaksofon)
  • Tarmo Univer (klaver)
  • Mihkel Mäekalle (akordion)
  • Hannah Tuulas (viiul) ja Kelly Johannes (kitarr)
  • Triin Metshein (vokaal ja klahvpillid)
  • Kadi Kaldmäe (vokaal, flööt), Kristina Bianca Rantala (klahvpillid), Kaarel Raud (kitarr), Paul-Gunnar Loorand (basskitarr) ja Uku Kübar (trummid)