Tule PÄRIMUSMUUSIK (MAAILMAMUUSIK) õppekava infopäevale!

Virtuaalne PÄRIMUSMUUSIK (MAAILMAMUUSIK) õppekava INFOPÄEV

Laupäeval, 8. mail 2021 kell 12.00 – 14.00

Infopäev toimub Zoom veebikeskkonnas.

Kuidas liituda:
Enne konsultasiooni on vajalik laadida alla ZOOM äpp arvutisse (Zoom Client for meetings): https://zoom.us/download

Zoom’i link saadetakse päev enne infopäeva registreerunud osalejatele e-posti aadressile.

NB! Ootame teid oma tulekust märku andma, registreerides end järgneval vormil:

• Mida pakub PÄRIMUSMUUSIK (MAAILMAMUUSIK) õppekava?
  • Miks (mitte) õppida maailmamuusikuks?
  • Miks peaksid (või ei peaks) valima just PÄRIMUSMUUSIK (MAAILMAMUUSIK) eriala?

Tutvustame PÄRIMUSMUUSIK (MAAILMAMUUSIK) õppekava ja arutleme, mille poolest see erineb teistest rütmimuusika suuna õppekavadest?

Uuest õppekavast räägivad ja küsimustele vastavad PÄRIMUSMUUSIK (MAAILMAMUUSIK) õppekava õpetajad.

MAAILMAMUUSIKA õppekavas saab õppida erinevate rahvaste pärimusmuusikat. Õpingute jooksul süvenetakse Eesti, naaberrahvaste, India, Brasiilia, Argentiina ja teiste maade pärimusmuusikasse ning kultuuri. Õpingud on üles ehitatud perioodidena, kus saab läbi ansamblimängu, muusikateooria ja -ajaloo süveneda vastava maa muusikasse. Lisaks keskendub õpilane oma erialasele arengule, saab algteadmised muusikatehnoloogiast ja muusikaettevõtlusest.

Liitu PÄRIMUSMUUSIK (MAAILMAMUUSIK) infopäevaga Facebookis.

Uuri lisaks:

Tule omanda professionaalse muusiku elukutse Otsa koolis!

Septembrist 2022 asume UUES KOOLIMAJAS, Pärnu mnt 59!

Infopäev 8.05.2021